Jedna snímka je všetko, čo treba – takto vyhrala modelka a speváčka MARIJE OOSTING 3100€ vďaka jej vianočnému duchu

 

Holandská speváčka MARIJE OOSTING urobila  viac než väčšina iných dievčat túto zimu na oslávenie Vianoc. Nielenže zložila a vydala skvelú vianočnú pesničku, ktorá bola hraná v rádiách počas tohtoročných vianočných sviatkov, ale taktiež ako modelka sa oddala svojou kreativitou, tvárou a telom do vianočného kalendára  medzinárodnej internetovej zoznamke SugarDaters® a vyhrala tak súťaž a stala sa Santovou Sugar Baby 2016.

Všetko je to o cukre

Spoznajte tohtoročnú víťazku Santa´s Sugar Baby

SugarBabe MARIJE OOSTING získala poctu byť mimoriadne obľúbenou medzi SugarDaddies a SugarMamas na

SugarDaters®, keďže jej zúčastnenie sa v súťaži malo veľký dosah na jej profil: „Moja mailová schránka bola totálne plná od momentu, kedy som bola predstavená ako jedna zo Santových SugarBabes. Budúci týždeň ma čaká prvé rande!“

Na SugarDaters® je to všetko o peniazoch a MARIJE OOSTING vyhrala vcelku slušné množstvo cukru za zúčastnenie sa vo vianočnom kalendári a následne za celkovú výhru v súťaži. Na účte jej takto pribudlo až 3100€.

Vyhrala viac ako len peniaze

Holandská umelkyňa MARIJE OOSTING, ktorá momentálne žije vo Švajčiarsku, sa zúčastnila súťaže Santa´s Sugar Baby čisto na pobavenie. „Bola som na SugarDaters® nová, keď som zistila o súťaži . Myslela som si, že bude zábavné zúčastniť sa. A našťastie som  tak aj urobila!“ spomína.

MARIJE OOSTING sa na SugarDaters® zaregistrovala v októbri 2016. Odkedy sa pridala na zoznamku, tvrdí, že vyhrala oveľa viac ako len vianočnú súťaž: „Zaregistrovala som sa, len aby som bola SugarBabe, takže je to pre mňa o to viac úžasné, že som  vyhrala! Zatiaľ som sa na SugarDaters® spoznala s viacerými veľmi milými a inšpiratívnymi ľuďmi. Podľa mňa je dôležité, aby medzi SugarDaddym a SugarBabe bola tá správna chémia. Moja mailová schránka bola totálne plná od momentu, kedy som bola predstavená ako jedna zo Santových SugarBabes. Budúci týždeň ma čaká prvé rande!“ Zasiahla priamo do zlatého tým, že sa zúčastnila súťaže a možno to bude dvojitý zásah – 3100€ na jej bankovom účte a bohatý a štedrý SugarDaddy navyše.

Sexy SugarBabes v boji o zvedenie Santu

Celkovo bolo odhalených 12 SugarBabes z celého sveta od prvej adventnej nedele v novembri. A to SugarBabes z Grécka, Dánska, Poľska, Fínska, Nemecka, Brazílie, Rumunska, Ukrajiny a Švajčiarska. Všetky boli vybraté spomedzi stoviek prihlášok do kalendára vďaka ich príjemným fotkám a jedinečným schopnostiam zviesť Santu. Avšak jedno dievča vynikalo najviac v očiach našich SugarDaddies a SugarMamas a získalo tak najviac hlasov.

Všetky SugarBabes vybraté do vianočného kalendáru

 

Marije Oosting, blahoželáme!