Byť sexy nie je ťažké – čo sa mužom naozaj páči

Dlhé nohy, blond vlasy, veľké prsia, intenzívny pohľad – takto si veľa žien predstavuje ženu snov každého muža. Ale čo sa mužom naozaj páči? Sú naozaj takí primitívni a povrchní, ako si myslíme? Alebo sú to všetko iba predsudky? Je možné, že aj jednoduché veci vedia presvedčiť mužov?

SugarDaters® Vám ukáže 5 vecí, čo mužov na ženách naozaj zaujme.

  1. Dobrodružný duch

Buďme úprimní. Jasné, každý rád strávi z času na čas chvíľu pred televízorom, ale majú muži naozaj radi týchto lenivcov? Mužov priťahujú ženy so smädom za dobrodružstvom. Takéto ženy vyžarujú radosť a nadšenosť zo života. Smäd za dobrodružstvom ukazuje mužom, že chcete niečo od života, chcete sa zabávať, chodiť von a zažívať nové veci. Pomocou prekonávania limitov a spoločného chodenia za dobrodružstvom prerastie Váš vzťah do iných rozmerov.

  1. Úprimnosť

Nemecké príslovie hovorí: „Úprimnosť je najlepšou cestou.“ A to v sebe určite ukrýva pravdu. Nielenže muži neznášajú, keď sú klamaní, ale intrigy ani nevedú k ničomu inému ako ku konfliktom a problémom. Takže, buďte úprimná k Vášmu mužovi a nezatajujte mu veci, o ktorých by mal vedieť. Taktiež je zásadné, aby ste boli úprimná k Vašim priateľom a rodine. Ak Váš priateľ započuje, že klamete svojej mame počas telefonátu s ňou, bude sa sám seba pýtať, či nerobíte to isté aj jemu.

  1. Sebavedomie

Uznávame, že toto nie je nič nové. Avšak veľa žien stále robí chybu, že nariekajú ohľadom svojho tela a jeho problémových oblastí. Aj keď sa to môže zdať náročné, radšej sa držte toho, čo máte a buďte za to šťastná. Toto Vás robí oveľa viac sexy pre Vášho partnera. Neistota Vás robí neatraktívnou a to neplatí iba pre Váš zovňajšok. Nízke sebavedomie vo vzťahu môže byť ešte horšie. Otázky ako „Máš ma ešte rád?“ alebo „Myslíš, že ma tá predavačka nemá rada?“ môžu niekomu po čase začať liezť na nervy a nie sú vôbec sexy. Taktiež príliš očividný „lov za komplimentmi“ je veľmi trápny. Takže buďte radšej spokojná s tým, čo máte a vyťažte z toho čo najviac. Týmto spôsobom sa čoskoro dočkáte komplimentov za to, kým naozaj ste.

  1. Prirodzenosť

Mali ste niekedy sex na jednu noc a potom ste ako šialená hľadali Vašu kozmetickú tašku predtým, než by sa muž zobudil? Určite nie ste jediná. Ale v skutočnosti vôbec nemusíte ohľadom tohto tak veľmi stresovať. Určite je viac trápne, keď nasledujúce ráno prinesie nepríjemné prekvapenie: umelé príčesky, push-up podprsenky alebo umelé nechty sú pre muža nočnou morou. Radšej sa spoľahnite na jemný make-up, ktorý zvýrazní Vaše najväčšie prednosti namiesto zakrývania nedostatkov.

  1. Nezávislosť

Nezávislé ženy sú zaujímavé, pretože  ukazujú: „Viem sa o seba postarať. Nepotrebujem nikoho iného ako seba.“ Takto je pre muža vzrušujúcejšie dobyť ženu. Muži sú lovci a chcú loviť. Takže nechajte ich posnažiť sa získať si Váš záujem a Vaše srdce. Buďte slobodná a nezávislá – emočne aj finančne. To dokazuje úspech a ambicióznosť a ako všetci vieme – TOTO je sexy.