Časť prvá: čo hovorí znamenie zverokruhu o vašom sexuálnom živote?

Veríte v šťastie podľa vášho znamenia? A čo vaša SugarBabe alebo váš SugarDaddy? My sme sa zaujímali, do akej miery môže znamenie ovplyvniť sexuálne pohnútky a chémiu. Toto sme zistili:

Baran

Známy ako znamenie impulzívnosti. Neznáša rutinu a je stále pripravený na dobrodružstvá – hlavne na tie, ktoré zahŕňajú nebezpečenstvo. Baran sex miluje, avšak je rýchly a stále chce dosiahnuť vyvrcholenie. Môže podľahnúť pokušeniu, ak cíti, že jeho vzťah upadá do rutiny, ale je mimoriadne verný, ak sa zamiluje.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: lev, blíženci a strelec.

Býk

Mimoriadne si cení fyzický kontakt. Býk môže byť niekedy hanblivý a tichý, avšak pokiaľ ide o sex, jeho výkon vás môže prekvapiť. Nebuďte prekvapený/á, ak sa mu podarí vyraziť váš dych hneď počas prvej spoločnej noci.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: rak, škorpión a kozorožec.

Blíženci

Ide o osobu, ktorá ma veľkú predstavivosť. Blíženci milujú sexuálne príbehy a predstavy, radi skúšajú rôzne veci, ktoré do vzťahu prinesú emóciu. Sú veční zvodcovia, ale taktiež sú radi obdivovaní. Blíženci sú ideálni priatelia, lebo radi rozprávajú a zdieľajú ich odvážne nápady.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: lev, váhy a vodnár.

Rak

Prechádzame k najemotívnejšiemu znameniu. Každý, kto pozná raka, vie, že sa môže rozplakať pri pozeraní reklamy na margarín. Citlivý, najviac si užíva náklonnosť, je verný a zvyčajne uprednostňuje dlhodobé vzťahy. Sex je pre raka extrémne dôležitý, ale mal by byť z lásky, inak sa bude cítiť využitý.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: škorpión, ryby, panna a býk.

Lev

Sebecký, rád dostáva pochvaly a vie, že to teší tých, ktorí ho majú radi. Miluje sex, najmä keď ho partner provokuje vtipmi, polohami a ostrými slovami.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: blíženci, strelec a vodnár.

Panna

Panna je veľmi náročná na osobnú hygienu. Sex má rada, avšak neustále má obavy z kontaktu s partnerovými výlučkami.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: škorpión, býk a kozorožec.

Ak ste tu svoje znamenie zverokruhu nenašli, hlavu hore, pretože už o týždeň vám prinesieme sexuálny život zvyšných znamení! Medzitým ostaňte s nami v kontakte prostredníctvom nášho Facebooku, Instagramu a najnovšie aj Snapchatu – používateľské meno: sugardaters.