Časť druhá: čo hovorí znamenie v horoskope o vašom sexuálnom živote?

Ako sme sľúbili, dnes vám prinášame druhú polovicu znamení a ich sexuálne životy a zhody v posteli! Prvú 6 znamení nájdete v našom predchádzajúcom článku.

Váhy

Náročné na partnerov vzhľad, váhy milujú módu a stále podliehajú najnovším trendom. Majú radi sex a inovácie, takže majú sexuálnu fantáziu a aj túžbu po sexe na neobvyklých miestach a v odvážnych polohách.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: blíženci, vodnár, baran a lev.

Škorpión

Vychádzať s ním nie je ľahké! Rezervovaný a niekedy neprístupný, škorpión nerád dáva najavo svoje pocity, ale situácia v posteli je úplne iná. Miluje sex, najmä na nezvyčajných miestach.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: strelec, býk a ryby.

Strelec

Fyzickému výzoru jeho partnera prikladá veľký význam. Je známy tým, že v posteli rád rozkazuje. Strelec  je silne emočne založený a užíva si dobrú konverzáciu po sexe.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: lev, váhy a vodnár.

Kozorožec

Je liberálny, rád skúša rôzne veci, pokiaľ ide o sex. Veľmi sexuálny a intenzívny,  a preto by ste nemali byť prekvapený/á, keď vám povie a ukáže, že si užíva divoký sex.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: rak, kozorožec a ryby.

Ryby

Citlivý a zasnívaný. Ryby prikladajú veľký dôraz citom. Potešia ich jednoduché prejavy náklonnosti. Sex považujú za umenie.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: rak, škorpión a býk.

Vodnár

Na partnerovi si viac cení inteligenčnú stránku ako tú fyzickú, ale sex miluje. Vodnár má rád pocit slobody a zvyčajne si udržiava odstup od tvrdohlavých ľudí.

Znamenia, ktoré sa k nemu hodia v posteli: váhy, baran a strelec.

Tak čo, našli ste sa vo svojom znamení? Alebo ste skôr výnimkou potvrdzujúcou pravidlo? A ako je na tom vaša SugarBabe či váš SugarDaddy? 😉 Nezabudnite s nami ostať v kontakte aj prostredníctvom Facebooku, InstagramuSnapchatu: sugardaters.