Tri znamenia, že ho naozaj zaujímate

Máte po svojom prvom „cukrovom“ rande a otázku „Páčim sa mu vôbec?“ nemôžete dostať z hlavy. Každý z nás to už zažil a neexistuje žiadny univerzálny spôsob, ako nájsť odpoveď. Preto sme zozbierali  3 znamenia, ktoré vám naznačia, že ste ho naozaj zaujali.

Očný kontakt

Očný kontakt napovie veľa o záujme o vás. Záležiac od jeho osobnosti a hlavne od jeho sebavedomia, muž, s ktorým randíte, bude iniciovať rôzne druhy očného kontaktu.

Ak je hanblivý, menej je viac. Čím menej očných kontaktov s vami nadviaže, tým viac sa mu páčite. Namiesto toho sa na vás bude pozerať, keď sa vy nebudete a svoj pohľad odvráti hneď, ako sa vaše pohľady stretnú. To všetko preto, lebo kvôli jeho hanblivej povahe bude ohromený alebo sa dokonca bude cítiť trápne vo vašej spoločnosti.

Na druhej strane, ak je muž sebavedomý, bude sa snažiť uistiť sa, že vidíte, že sa mu páčite. Možno vám to povie priamo v nejakú chvíľku počas vášho rande, avšak prvé znamenia, ktoré použije, budú práve očné kontakty. Sebavedomý človek uprie svoj zrak na vás a keď sa vám pohľady stretnú, usmeje sa.

Aktívne počúvanie

Ak vás druhá osoba aktívne počúva, môže to znamenať, že sa mu naozaj páčite. Čo je aktívne počúvanie? Je to jav, keď poslucháč vysiela verbálne znamenia súhlasu alebo prekvapenia počas toho, ako niekoho počúva.  Je to všetko o tých nenápadných „áno“, „hmm“ či „oh naozaj?“, ktoré počujete, keď vy o niečom rozprávate.

Prečo aktívne počúvanie znamená, že sa partner o vás zaujíma? Keď je aktívne počúvanie podvedome vykonávané, je to znamenie, že poslucháča zaujíma konverzácia, ktorú vediete. V prípade rande, buďme úprimní, záujem nie je ani tak o tému ale skôr o osobu, ktorá rozpráva. Inými slovami, ten, kto aktívne počúva, sa skôr zaujíma o vás ako o to, čo hovoríte.

Nekontroluje svoj mobil

Opýtajte sa najprv seba, kedy vlastne svoj telefón do ruky? Zvyčajne v dvoch prípadoch: ak dostanete správu alebo keď chcete skontrolovať, čo je nové (na SugarDaters® blogu, samozrejme). 🙂

V prvom prípade uprednostní  partner osobnú konverzáciu s vami skôr ako správu, ktorú mu niekto posiela. Inými slovami, mal by ju ignorovať. V druhom prípade váš partner nebude mať žiaden dôvod kontrolovať, čo sa deje vo svete, keď sa rozpráva s vami. Ak to urobí, znamená to, že sa s vami nudí a nemali by ste s ním plytvať vaším časom. Vtedy by ste sa mali vrátiť na SugarDaters® web a nájsť si niekoho vhodnejšieho pre vás!