Sugar Advisor: Boyfriend-aholic

Boyfriend-aholic

Závislosť. Prvá asociácia? Drogy, alkohol a jedlo. Ľudia si veľa druhov závislostí neuvedomujú. Vezmime si napríklad peniaze, slobodu a stav eufórie. Peniaze vám dajú slobodu, sloboda vás prenesie do stavu eufórie. Jednoduchý proces. Zamyslime sa nad tým hlbšie. Odkiaľ sú peniaze? Z ťažkej práce, z dedičstva alebo z bankomatu. Väčšinu SugarBabes nezaujíma, ako sa tam dostali a koľko práce musel do toho niekto vložiť, aby ich ony mohli vybrať. Nevedomosť o ťažkostiach zvyšuje nedostatok váženia si a brania všetkého za samozrejmé. Peniaze sú lístkom za slobodou, čo je podľa mňa prekliatie. Po dlhej oslave slobody a stavu eufórie z absencii hraníc ľudia začnú rozmýšľať triezvo. Niečo hľadajú. Honba za významom a účelom. Honba za dôvodmi. Takmer 80% ľudí si prechádza týmto procesom. Ponorenie sa do spiritualizmu, depresia alebo kríza stredného veku. SugarBabes si týmto tiež prechádzajú. Vlna zmätku a otázky typu „Ako dlho to bude trvať?“ alebo „Aké sú moje ambície do budúcnosti?“ Sama som to zažila.

Veľa z nich sa rozhodne zahodiť tento životný štýl a vráti sa späť do reality, ktorá je brutálna. Veľa z nich sa taktiež rozhodne nadobro ostať a postupom času sa z nich stanú plastové bábiky, pretože sú zúfalé zo starnutia, o ktorom som písala v jednom z predošlých článkov. Prestanú hľadať zmysel života a pokúšajú sa udržať sa v stave eufórie nekonečným konzumom v podobe nakupovania a luxusného životného štýlu. Nie je na tom nič zlé, je to ich voľba. Prestala som ľudí súdiť. Iba to vo mne vyvoláva hnev, lebo ľudia sa nezmenia pod vplyvom iných.

Preto budem hovoriť iba o mojej skúsenosti. Pred pár rokmi som zažila obrovský šok, ktorý zmenil celý môj život. Zmenila som pohľad na hodnotu peňazí, lebo som si ich musela zarobiť vlastnými rukami. Avšak nikdy som si na to nezvykla. Vždy som mala „viac“ ako ostatní. Nepovažovala som sa za ženu v pracujúcej triede. Keď ma ňou život prinútil byť, začala som objavovať iné možnosti. Napríklad starších mužov. Boli skúsení a majetní. Takto začal môj SugarDating príbeh. Stala som sa závislá od starších mužov, pocitu istoty a ochrany od samoty. Mať otca, milenca a šéfa v jednom. No nie je to úžasné?

Veľké ambície ešte neboli zrodené, takže som sa mohla rozplývať nad bezstarostným životom. Hneď ako muži zacítili moju závislosť, našla som si nového. Takto to šlo, pokiaľ som sa NEZAMILOVALA. Tento muž mi dával nielen pocit bezpečnosti ale aj výzvy. S ním som začala rásť mentálne a emočne. Jeho životná filozofia bola neuveriteľne zaujímavá. Bola to zmes vedomostí o technológiách, spiritualizme, filozofii, láske a polygamii so závislosťou na jeho vlastné skúsenosti. Výbušná zmes. Náš vzťah sme začali jednoduchým SugarDaddy – SugarBabe modelom a skončili sme v hlbokom a nenarušiteľnom spojení. Z mojej strany absolútna láska a závislosť. Keď si uvedomil, aká hlboká bola moja závislosť, rozišiel sa so mnou. Vyhodil ma z domu. Povedal: „Musíš si od toho odvyknúť. Musíš sa naučiť byť sama, ceniť si svoju samotu ako partnera.“

Nikdy som sa necítila tak stratená. Túžba stretnúť nových partnerov zmizla a bola nahradená meditáciou. Byť vo vzťahu so samým sebou. Nemyslite si, že som spirituálna osoba, práve naopak, držím sa pri zemi, ale toto som potrebovala. Naučila som sa byť závislá len sama od seba. Čoskoro som začala znova randiť. Tentokrát veľmi svedomitým spôsobom. Tiež som začala s písaním o vlastných skúsenostiach, takže mi to prinieslo istý druh uvoľnenia a veľa uvedomení sa. A tak som tu a pomáham vám s vašimi zvratmi a otočkami.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *