Sugar Advisor: Yes Woman

Yes Woman

Pamätáte si na skvelý film „Yes Man“, kde hrá Jim Carrey? Hlavná postava vyzve sama seba k tomu, aby na všetko odpovedala „áno“ počas celého roka a zažíva tak fascinujúce veci.

Kde je skrytý odkaz na SugarDating?

SugarDaddies radi strávia čas s „áno“ SugarBabes. Sladké, pozitívne a ochotné prijať nové výzvy. Každý jeho návrh sa stretne s vašou rétorickou odpoveďou „áno“.

„Áno“ používame vo veľa kontextoch. Úprimný súhlas, predstieraný pozitivizmus a orgazmus (3x áno). Z mojich skúseností viem, že vám pozitívna odpoveď dá oveľa viac výhod. Na začiatku je to ťažké prekusnúť, pretože budete musieť robiť veci, ktoré nie sú podľa vašich predstáv, avšak nakoniec sa to vyplatí, verte mi. Kompatibilita zjednodušuje život, dokonca ani kompromisy neprichádzajú do úvahy. Plná podpora, nie kritika. Majte vlastný názor na veľa tém, ale stále sa podriaďte jeho plánom. On vyberá dovolenky, reštaurácie a samozrejme víno. Na mužovi vyberajúcom menu pre jeho partnerku je niečo sexy. Neviditeľná dominancia. On rozhodne, čím naplní váš žalúdok a ktorým alkoholom zmanipuluje vašu myseľ. Jednoduché činy so skrytým významom. Vždy si vážte jeho rozhodnutia. Okrem nezlomného „áno“ chváľte jeho vkus. Pohlaďte jeho ego.

Cez „áno“ si budujete svoju pozíciu. Buďte optimistická žena pripravená opustiť svoju komfortnú zónu. On to zbožňuje. V kríze stredného veku potrebuje nezvyčajné senzácie. Ak si nemôže dovoliť Porsche, ide do swingers klubu. Pravdepodobne to nie je vaše prirodzené prostredie, ale nemračte sa a povedzte magické „áno“. Ocení vašu otvorenosť.

Väčšina ľudí hovorí, že len prázdne a dokonalé bábiky so všetkým súhlasia. Budem citovať úžasnú Christinu Hendricks v jej roli Joan v seriáli Mad Men: „Musíte sa zastaviť a vidieť to, čo vidia oni, pretože je to pre nich dôležité a vy ich rešpektujete. Naozaj počúvajte. A naučte sa hovoriť ´áno´ viac ako ´nie´. Niekedy chcú počuť ´áno´ a to je v poriadku.“

Nevzdávate sa vašej slobodnej vôli, budete mať stále pod kontrolou činy, ktoré sú pre vás výhodné a on sa bude vďaka nim cítiť naplnený. Avšak nie je to stále len rozprávka a sú momenty, v ktorých musíte povedať „nie“. Buďte neústupná a pokojná. Vysvetlite mu vaše dôvody a buďte úprimná. Byť v harmónii s vašou vôľou je pre vás liečivé a pre neho povzbudzujúce.

Pamätám si, keď som prvýkrát povedala „nie“ môjmu SugarDaddymu. Boli sme v Nemecku, kde chodil po pracovných stretnutiach a ja som bola jeho zábavkou. Po celom dni behania po meste som sa vrátila do hotela. Čakal na ma mňa s prekvapením. Bola to sexy blondínka s veľkým dekoltom. Presne jeho typ. Požiadavka bola jednoduchá. Trojka. Nechápte ma zle. Som otvorená rôznorodosti, ale nie vo forme prekvapenia. Keď počul neústupné „nie“ na spoločnú trojku a jednoznačné „áno“, aby sa zabavili oni dvaja, vybuchol od zlosti. Ani ju nechcel. Ako to viem?

Vyhodil ju z hotelovej izby a mne urobil peklo. Chcel si ma otestovať a vidieť moje hranice. Keď sa nasledujúce ráno zobudil, zabudol na celú situáciu a nikdy viac ma neprekvapil. Rešpektoval moje rozhodnutie. Avšak to neznamená, že sme si trojku neužili neskôr…

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.