Sugar Advisor: Cukrové hranice

Cukrové hranice

Nedávno som začala premýšľať nad nami ženami. Ospravedlňujem sa, gentlemani, tento článok bude smerovaný iba na ženské pohlavie. Vždy niekoho hľadáme – dokonalého priateľa, verného manžela či skúseného SugarDaddyho. Táto cesta môže byť komplikovaná a časovo náročná. Avšak nemôžem si pomôcť a neustále sa sama seba pýtam: stávame sa viac a viac zúfalými? Sú 30-te narodeniny naším dátumom spotreby?

Nezačínam s touto témou bezdôvodne. Budúci mesiac oslávim 25-te narodeniny. Niektorí hovoria, že je to bod na polceste a iní hovoria, že je to len vstup do dospelosti. Sú tu isté požiadavky na manželský status či kariéru. Väčšina mojich rovesníkov je šťastne zadaná, čakajúca potomka alebo má na prste diamant.

Zúfalá z toho, že v súčasnosti nemám žiadneho SugarDaddyho, som sa rozhodla jedného si nájsť. Potrebujem si trochu osladiť svoj život. Po tom, čo som venovala na našom webe SugarDaters®  dlhé hodiny konštruktívnym (a taktiež menej pozitívnym) konverzáciám, dohodla som sa na 10-tich rande. Stretnutia, na ktorých približne zistím, či je medzi mnou a niektorým z tých mužov spojenie a chémia. Toto číslo znie smiešne, ale je to výsledok môjho prieskumu a dychtivosti po nájdení si partnera.

Pred tými schôdzkami som sa nepovažovala za vyberavú osobu. Práve naopak, nikdy som nekonala rýchlo, aby som niekoho odmietla. Avšak na moje prekvapenie som zistila, že sú isté mužské vlastnosti, ktoré neviem zniesť. Zatiaľ čo niektoré z konverzácii mali hlbší význam, pri iných som si iba vychutnávala sushi, vypla mozog a myslela si: „Ďalší!“. Kedy som sa stala tak zúfalá ohľadom nájdenia si pána dokonalého?

Netrpím nedostatkom peňazí, takže moje zúfalstvo nesúvisí s finančnými dôvodmi. Aj keď sa cítim trochu osamelá, osamelosť môže byť niekedy zdravá. Mentálne vytriezvieme a sústredíme sa na seba.

Pramení moje nepohodlie v single stave zo strachu prekročenia magickej hranice 30-tky v samote? Čiastočne áno. Ženy majú určite rady, keď sú vážené a uctievané. SugarDaddies vedia, ako nás rozmaznať. Pozdvihnú naše sebavedomie, motivujú a inšpirujú nás. Viem, že by som sa mala cítiť rovnako aj bez neho, ale necítim sa. Okrem upozorňovania na to, aká som cenná, mi chýba iskra. Vzrušenie. „Ľudia sa navzájom motivujú a posúvajú – táto túžba je najmocnejšia sila a väčšina vecí, ktoré si navzájom povieme, nemá na nás žiaden dopad,“ hovorí môj bývalý SugarDaddy. Prečo potom bola väčšina konverzácii, ktoré som mala, založená na sexuálnych preferenciách a predstavách? Mne sa zdá, že to odhaľuje ašpirácie človeka. Takí muži nehľadajú stabilitu, ale dobrodružstvo. Keď som sa opýtala, akú radu by dal môj bývalý SugarDaddy zúfalým SugarBabes, odpovedal: „Nájdi si prácu.“ Asi mal pravdu.

Čím väčšie zúfalstvo, tým väčšie zlyhanie. Berte veci s nadhľadom, starajte sa o seba a zachovajte si vašu individualitu (toľko klišé). Nemusíte mať všetko pred magickou hranicou. Ako raz povedal môj vzor Carrie Bradshaw: „Užívajte si sama seba. Na to sú 20-te roky. Počas vašich 30-tych rokov sa veľa naučíte. 40-tka je tu na platenie si drinkov.“

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Vstúpte do sveta SugarDaters

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *