Sugar Advisor: Cukrové stereotypy

Cukrové stereotypy

 Veľa ľudí prirovnáva SugarBabes k ženám,  ktoré nosia masku. Nemajú ju len ako make-up, ale tiež ňou zakrývajú svoje skutočné vlastnosti. Zdá sa, že svetu SugarDatingu vládnu ľadové kráľovné – rozmaznané, povýšenecké ženy s prehnanými požiadavkami a nezvyčajnými túžbami. Ide o ženy, ktoré sa stratili v materiálnom svete a vo svojej slabosti sa odovzdali inšpirovať úspešných mužov. Je tento typ osobnosti vôbec atraktívny? Kde sú autentické a prirodzené dievčatá, ktoré chcú objavovať nekonvenčné vzťahy?

Prelomme túto stenu. Každá z nás sa môže stať SugarBabe. Nie je dôležité, či ste nízka alebo vysoká a či ste odfarbená blondínka alebo ryšavka. Každá z nás má právo objavovať nezvyčajné prepojenia. Nemusíme byť „niekto“, aby sme vstúpili do tohto prostredia. Zvláštnosť a rozdielnosť sú dokonca viac atraktívne ako klony striedajúce SugarDaddies ako ponožky. Počas mojej cesty som stretla veľa druhov SugarBabes. Boli medzi nimi tie extrémne sa o seba starajúce a aj tie normálne, bežné hľadajúce sa študentky. O niektorých z týchto žien by ste si nikdy nepomysleli, že majú niečo so staršími, bohatými a úspešnými mužmi – jednoducho vyzerajú „príliš obyčajne“. Každá z nás vstúpila do tohto sveta z rozličných dôvodov. Pre niekoho to bolo z finančnej zúfalosti, pre iných to bolo o potrebe objaviť niečo nové alebo o závislosti na luxuse. Aj napriek tomu, že máme rozličné dôvody a motiváciu, ako SugarBabes sme hodené do jedného vreca.

Avšak kľúčom je autentickosť a diverzita. Nepovoľte na svojich vlastných hodnotách a nehrajte rolu dokonalej SugarBabe. Najviac cenené ženy sú vášnivé, sebavedomé a jedinečné. Nehrajú hry a riadia sa vlastným inštinktom a preferenciami. Skúsení SugarDaddies vedia vycítiť falošnosť.

Byť sama sebou je sexy. Byť sama sebou je atraktívne. Úprimnosť sa cení. Skrývanie sa pod maskou znamená strach z odsúdenia. Predstavte si, ako by sa mohlo zmeniť naše prostredie, keby každá SugarBabe mohla úprimne priznať svoje záujmy. Stereotyp „chladnej mrchy“ by vymizol a normálne ženy, ktoré objavujú nezvyčajné vzťahy, by neboli viac zhadzované.

Muži by mohli otvorene priznať, že mladé ženy ich motivujú stať sa viac aktívnymi a vitálnymi. Každý muž má rozdielny vzťah, sexuálne a morálne preferencie, čo znamená, že každé zviera si nájde svoju krásku.

Ak je toto všeobecne známy fakt, prečo je to potom stále tabu? SugarDating nie je zločin. Kedy budeme pripravené hrdo oznámiť svetu „Som SugarBabe“? Neviem, ale dúfam, že sa spoločnosť konečne zbaví predsudkov a pochopí, že bežné ženy majú tendenciu byť lepšie SugarBabes ako príliš dobre vychované Barbie bábiky? Nemajú náročné požiadavky a ostávajú verné samé sebe. Buďte skutočnou ženu. Vyberte si vlastnú cestu a ignorujte názory ostatných. Môžete byť kýmkoľvek chcete a SugarDating je tá najsladšia verzia vzťahu.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Vstúpte do sveta SugarDaters

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *