Sugar Advisor: Londýn volá – váš cukrový sprievodca

Londýn volá – váš cukrový sprievodca

Londýn je hlavné mesto európskeho SugarDatingu. Je známe pre multikulturalizmus, živelnosť a otvorenosť. Londýn je taktiež jedným z finančných a ekonomických centier Európy. Čo to znamená? Bohatí a ťažko pracujúci SugarDaddies. Skutočná paleta farieb, typov a štýlov. Je naozaj z čoho vyberať. Som šťastná, že tam idem najbližší víkend. Avšak nejdem tam na lov. Idem s mojím novým SugarDaddym. Čerstvá a sofistikovaná známosť zo SugarDaters®.

Kto by si nechcel rozložiť deku v Hyde parku a užívať si siestu s pohárom šampanského? Povinný poobedný čaj v Sketch? Milujem čajové koláčiky a to ani nehovorím o chutných jednohubkách. Plánujete návštevu Harrods a známeho obchodného domu Liberty na víkendové nákupy? Pre niektoré SugarBabes je to povinná zastávka. A samozrejme historické Claridge’s. Miesto, kde sa politici a bohatí biznismeni zvyknú stretávať s ich milenkami, užívajúci si jeden či dva drinky, predtým, než odídu hore do izby. Aký je ale najlepší spôsob ukončenia večera v londýnskom štýle? Večera vo vyhľadávanej reštaurácii Novikov v Mayfair –  v Mekke londýnskeho SugarDatingu.

Samozrejme si budem užívať výhľad z mojej izby v jednom z najexkluzívnejších a najelegantnejších hotelov, možno v Mayfair, Langham alebo Shangri-La. Nejdem však do Londýna iba preto, aby som si užila luxusný životný štýl. Chcem cítiť toto mesto plné života. Camden market? Povinná zastávka. Návšteva trendy bohémskeho Notting Hill? Jednoznačne! Ako skúsená SugarBabe som sa naučila jednu vec. Obchody vyzerajú všade rovnako. Necestujem z materiálnych dôvodov, ale pre zážitky a spomienky. Je to tá istá zem, ale krajina a ľudia sú iné. Preto je tak dôležité ponoriť sa do podstaty nových kútov sveta.

Na druhej strane určite neodmietnem úžasné možnosti, ktoré toto mesto ponúka. Súkromná ochutnávka šampanského v kapsule Londýnskeho oka. Dych berúci výhľad skombinovaný s chuťou vynikajúceho šampanského – to je zážitok! Taktiež som veľký fanúšik muzikálu Bedári. Viem, klišé. Počas každej návštevy Londýna idem do divadla Queens, aby som si vypočula výnimočné prevedenie pesničky „I dreamed a dream“. Táto melódia na mňa pôsobí neskutočne sentimentálne.

Späť k londýnskemu SugarDatingu. Je to tam v oveľa väčšej škále ako v akomkoľvek inom európskom hlavnom meste. Na SugarDating weboch nájdete v tomto meste veľkú komunitu sladkých SugarBabes. To určite nie je vďaka počasiu, ale práve vďaka nekonečným možnostiam, ktoré Londýn ponúka. Honba za dokonalým SugarDaddym by tam nemala byť problémom. Prílev biznismenov z vyššej vrstvy vám zaručí zábavu. Ja si zatiaľ budem užívať víkend s mojím milovaným a príťažlivým modrookým SugarDaddym. A v ďalšom príspevku vám všetko dôkladne zreferujem.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Kedykoľvek ste vítaný/á napísať  e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com alebo poslať správu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Vstúpte do sveta SugarDaters

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *