Sugar Advisor: Londýn volá – portrét SugarBabe

Londýn volá – portrét SugarBabe 

Keď som sa mala stretnúť so svojou londýnskou sestrou (SugarBabe) , nevedela som, čo od toho očakávať. Ako som spomínala minule, prostredie v hlavnom meste Spojeného kráľovstva je oveľa viac rozvinuté ako v škandinávskych či východoeurópskych krajinách. Je tam značne citeľný vplyv lepších možností a väčší prístup k finančným a ekonomickým zdrojom. SugarBabes očakávajú viac, myslia vo väčšom a predovšetkým myslia dopredu. Majú ciele, ktoré plánujú dosiahnuť s malou pomocou SugarDaddies. Takýto bol aj tento prípad.

Volajme ju Mary (meno je zmenené pre zachovanie anonymity). Je to ambiciózna, odhodlaná a nezlomná SugarBabe. V živote má ciele a uprednostňuje istý typ mužov. Mary sa čiastočne spolieha na mentálnu a finančnú podporu skúseného, staršieho chlapa. Nevyhľadáva milostné aférky. Viac sa zaujíma o mentorstvo, ktoré by jej pomohlo v jej psychickom rozvoji a v biznis startupe, ktorý by jej zaistil budúcnosť. Keď sme sa stručne bavili o jej emočnom živote, priznala, že nikdy nebola zamilovaná a že jej vzťahy so SugarDaddies sú založené na priateľstvách. Mary jednoducho priťahuje nesprávny typ mužov. Nezapadá do schémy normálnych vzťahov a má slobodného ducha.

Má SugarDaddyho, ktorý jej poskytuje zabezpečený život. Starší, ženatý a dôveryhodný právnik. Spoznali sa cez našu webstránku. Kto by jej ale vedel odolať? 28-ročná čilská kráska s originálnym exotickým šarmom. Dlhé voľne padajúce hnedé vlasy, dokonalé telo s krivkami a plné pery. Sebavedomie a značkové doplnky zvýrazňujú jej neuveriteľnú osobnosť a zovňajšok. Rozprávala mi o tom, aká jasná a transparentná je jej dohoda so SugarDaddym. Ide o skvelý a stabilný vzťah s mesačným „vreckovým“. Čo neznamená, že by sa nezaobišla bez pomoci SugarDaddyho. Je to make-up artistka na voľnej nohe, takže SugarDating je iba bonus v jej rozsiahlom a nezávislom živote. Navzájom sa dopĺňajú. Poskytuje mu spoločnosť, energiu a zábavu. On ju podporuje a postupne jej umožňuje uskutočniť svoj sen mať vlastnú kliniku krásy. Stretávajú sa 4-krát mesačne kvôli jeho nabitému kalendáru. Dlhé konverzácie, vášnivé noci a luxusná zábava ako michelinské večere, kráľovské divadlá, skryté wellness miesta a cestovanie.

Aby som to zhrnula, bolo to veľmi pozitívne a inšpirujúce stretnutie. Nezávislé ženy, ktoré sa môžu stať zabávačmi bez toho, aby stratili svoje odhodlanie a silu, sú veľkou motiváciou. Zdravý SugarDating môže priniesť výnimočné výhody pre obidve strany. Dvaja ľudia si vytvoria jasnú dohodu, navzájom sa bavia a spoločne rastú. Mary však nie je žiadny ojedinelý prípad. Práve naopak. Uisťujem vás, že existuje veľa žien, ako je ona. Aj napriek tomu, že sa boja byť v spoločnosti označované ako SugarBabes, vedú úžasný a rôznorodý život. Nemôžem sa dočkať toho, kedy spoznám viac  SugarBabes, spoločne porovnáme naše skúsenosti a navzájom sa podporíme v tomto náročnom prostredí. Ak ste jedna z nás, ozvite sa mi. Veľmi rada vás spoznám.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Kedykoľvek ste vítaný/á napísať e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com alebo poslať správu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Vstúpte do sveta SugarDaters