Sugar Advisor: Cukrový networking

Cukrový networking

Expandujeme! Pred nejakým časom sa zrodil nápad oslovovania nových používateľov. Okrem pravidelného zdieľania mojich skúseností a rád prostredníctvom tohto blogu by som vás rada lepšie spoznala a „dostala sa do vašich hláv“. Určite je množstvo otázok, pochybností a návrhov súvisiacich so SugarDatingom. Ako skúsená SugarBabe chcem s vami vytvoriť zaujímavý dialóg. Prelomme túto stenu! Nebojte sa a otvorene sa pýtajte na čokoľvek! Networking je najlepšia forma šírenia vedomostí a medziľudských vzťahov.

Preto sa SugarDaters® tím rozhodol vytvoriť sériu videí so mnou v hlavnej úlohe na zodpovedanie vašich otázok a, dúfam, že aj na vyriešenie vašich problémov! Pôjde o oveľa viac spontánnu a otvorenú formu obsahu. Budete ma môcť lepšie spoznať ako skutočného človeka a nielen ako blogerku. Budem otvorene rozprávať o svojich skúsenostiach a sústrediť sa na skutočné problémy SugarDatingu.

Chceme, aby boli naše videá cielené na všetky odtiene cukrových vzťahov. Chceli by sme osviežiť názory na SugarDating. Ako už pravdepodobne viete, rada búram konvencie a nemám problém s náročnými témami. Teraz budete mať možnosť počuť o nich priamo odo mňa.

Mojím cieľom je ostať prirodzenou a autenticky sa prezentovať. Všetci sme obyčajní ľudia hľadajúci blízkosť v rôznych formách – ja tiež. Mojimi neskriptovanými spontánnymi tvrdeniami a príbehmi sa budem snažiť o vytvorenie zábavného a zmysluplného dialógu.

Aké sú moje ciele?

  • rozvíjať dialóg medzi používateľmi webu a SugarDaters® tímom
  • vyriešiť všetky pochybnosti a otázky o SugarDating koncepte
  • vytvoriť komunitu, v ktorej budeme môcť otvorene hovoriť o problémoch spojených s týmto komplexným prostredím
  • navzájom sa podporovať v hľadaní partnerov
  • propagovať pozitívne myslenie a akceptáciu nekonvenčných vzťahov
  • vytvoriť fórum, v ktorom môžeme zdieľať skúsenosti a navzájom sa inšpirovať
  • učiť sa navzájom sa rešpektovať a nesúdiť – byť súčasťou SugarDatingu by malo byť vedomou a osobnou voľbou jedinca

Ako ste pravdepodobne pochopili, chcem rásť. Pre vás, mojich lojálnych čitateľov. Nahrávanie videí je skvelým krokom za lepšou komunikáciou a naplnením vašich očakávaní. Dúfam, že budem schopná vytvoriť príjemné prostredie a môj otvorený prístup pomôže k porozumeniu základných princípov SugarDatingu. Mojím hlavným cieľom je vytvoriť priateľský a podporujúci okruh ľudí zaujímajúcich sa o alternatívny životný štýl typu SugarDating. Žiadne nedorozumenia a zmätok. Spontánnosť, otvorenosť a racionálny prístup bez očakávaní. To je môj ambiciózny plán. Dúfam, že sa môžem spoľahnúť na vašu podporu.

Pozývam vás, aby ste mi poslali všetky vaše otázky a návrhy na moju stránku na Facebooku! Vďaka ním budeme môcť vytvoriť úprimné Q&A.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Kedykoľvek ste vítaný/á napísať e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com alebo poslať správu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *