Ako spoznať SugarDaddyho v reálnom svete?

Áno, na SugarDaddies mám radar. Ako ich spoznať v offline svete? Je to jednoduché. Jeho oblečenie, správanie a poloha odhalia jeho sociálny status. Dobre sediaci oblek klasického strihu zvýrazňujúci postavu môže byť znakom potenciálneho SugarDaddyho. Elegantné vystupovanie v súlade so Savoir Vivre. Expert na víno a cestovateľské destinácie. Zvyčajne vlastní auto, ktoré pasuje k jeho osobnosti. BMW ako luxusné auto patriace bohatému nafúkancovi. Gentleman s Mercedesom triedy S je zas starnúci vorkoholik. Vyšportovaný SugarDaddy vlastní Range Rover. Skrátka, ide o presne ten typ chlapa honiaceho sa za úspechom.

Ďalší typ SugarDaddyho nie je až tak ľahko rozpoznateľný. Zapadá do davu. Mladší, nedbalo oblečený a rozcuchaný. Na prvý pohľad nekladiete dôraz na jeho vzhľad. Zaujíma sa niekto o módu, keď nosí špinavé Gucci tenisky? Nedávno som takého nenápadného muža stretla. Vyzeral chlapčensky a chudobne. Bol rozptýlený a neprítomný. Napriek tomu som v ňom vycítila potenciál. Moje pocity sa potvrdili, keď som vstúpila do jeho 200 metrov štvorcových veľkého bytu v centre Kodane. Byt bol plný rôznych kúskov súčasného umenia. Zablatené Balenciaga a Gucci tenisky pohodené po zemi. Bol znudený, bohatý a nadržaný. Netflix bola jeho jediná zábavka. Nemusel sa predvádzať, luxus mal v krvi a nemohlo ho to trápiť menej. Verte mi či nie, chcela som sa stať jeho ženou. Nedokázala som však Casanovu zviesť.

Tak kde stretnúť potenciálneho SugarDaddyho?

Charitatívne večierky, luxusné bary, hotely či golfové ihriská. Dostaňte sa tam ako hosteska či dobrovoľníčka. Keď zbadáte svoj cieľ, flirtujte a buďte sebavedomá. Nie ste len pekný obrázok, máte svoj mozog a názory. Ak sa rozhodnete spraviť prvý krok, buďte autentická a kreatívna. Prejavte záujem a bezstarostne s ním nadviažte small talk. Buďte odvážna. Zvyčajne si bohatí SugarDaddies strážia svoje súkromie a nepreukážu svoju náklonnosť hneď. Počas konverzácie vycíťte, aké sú jeho zámery a preferencie. Nemôžete kliknúť na jeho profil a jednoducho sa všetko dozvedieť naraz. Sústreďte sa na to, aby ste z neho dostali čo najviac informácií. Ak vie, čo je SugarDating, zhodnoťte, či máte podobné očakávania. Ak sa však s týmto fenoménom ešte nestretol, uveďte ho do obrazu cez rozprávanie o vašich snoch, plánoch a cieľoch bez toho, aby ste zneli zúfalo. Ak ste si získali jeho pozornosť, navrhne vám rozvíjanie vášho vzťahu. Ďalšie kroky poznáte.

Dôležitým aspektom SugarDatingu je networking. Na čo sú vaši priatelia? Urobte prieskum, či sa do vašej skupiny kamarátov neblížia nejaké veľké ryby. Aj keď si nenájdete SugarDaddyho hneď, buďte spoločenská a vytvorte si kontakty. To značne zvýši vaše šance.

Verte mi, aj keď hľadanie toho pravého v reálnom živote sa môže zdať ako výzva, sebavedomie, vhodný outfit a pozitívny prístup vedia spraviť zázraky.

Všeobecné podnety alebo otázky do SugarDaters Q&A posielajte na email ema@sugardaters.sk.

Samozrejme nás sledujte aj na Facebooku.