Ako sa rozísť so SugarDaddym

Keď sa váš vzťah nachádza v ťažkých časoch a ocitli ste sa na križovatke, ukončte to. Je veľa dôvodov, prečo už viac nechcete pokračovať v dohode s vaším SugarDaddym. Možno vám to už neprináša psychické alebo finančné uspokojenie. Vaše city sa zmenili a počiatočná chémia sa vytratila. Možno dohoda, na ktorú ste pristali, nebola dostatočne jasná. Možno začal byť príliš majetnícky alebo žiarlivý. Možno boli vaše očakávania rozdielne a vaše snahy riešiť problémy neboli dostatočné.

Konce nemusia byť nepríjemné, práve naopak, sú začiatkom niečoho nového. Priorita je nespáliť mosty. Nikdy neviete, kedy bude pre vás tento kontakt dôležitý a to najmä pri bohatých mužoch. Ak máte pocit, že sa váš vzťah blíži ku koncu, pravdepodobne to on cíti podobne. Hneď na začiatku dohody ho upozornite, že ide o vzťah bez záväzkov. Potom bude rozchod ľahší, keďže si nebude vyžadovať príliš veľa energie.

  • Úprimnosť je najlepšia stratégia

Ukončite vašu dohodu úprimnou konverzáciou. Trpezlivo mu vysvetlite, prečo nechcete pokračovať v stretnutiach. Buďte pokojná a sebavedomá. Nemusíte mu povedať konkrétne dôvody, ak by mu mohli ublížiť. Zvaľte to na „rozličné očakávania“ alebo „potrebu sústredenia sa na seba“.

  • Nevymažte ho zo svojho života

Udržiavajte s ním príležitostný kontakt cez Facebook či WhatsApp. Dajte mu najavo, že bol pre vás dôležitou osobou a nielen bankomatom.

  • Dajte mu kompliment

Povedzte mu, že váš vzťah bol niečím výnimočný a že ste vďačná za všetky spoločné spomienky.

  • Vždy to spravte osobne

Nikdy sa nerozíďte cez email či správu. Ukážte svoju úroveň a rešpekt pre druhého. Avšak nikto nemá rád odmietnutie, preto si nemôžete byť istá jeho reakciou. Z toho dôvodu naplánujte stretnutie na verejnom mieste, čím sa vyhnete hádzaniu tanierov či inému typu agresívneho správania z jeho strany.

  • Ghosting je hrozný zvyk

Ghosting, spôsob rozchodu, kedy sa jednoducho svojmu partnerovi úplne prestanete ozývať, akoby sa po vás zľahla zem, je znakom, že ste nevyspelá ignorantka. Ďalšou vecou je, že v dobe sociálnych sietí je nemožné úplne sa vypariť. Zranená osoba stále nájde komunikačnú cestu. Stojte si pevne za svojím rozhodnutím. Nemajte náhle výčitky. Sústreďte sa na vašu budúcnosť, ktorú by ste si mali naplánovať ešte pred rozchodom. Vaša finančná situácia by mala byť stabilná, aby ste sa vyhli nechcenému návratu k SugarDaddymu iba z finančných dôvodov.

Ako jedna z našich SugarBabes sama hovorí, nie každý jej rozchod bol ružový. Zvyčajne to skončilo hádkami a prerušením kontaktov. Uvedomila si, že bola chyba stratiť množstvo cenných ľudí v jej živote. Naučila sa rešpektovať ostatných, aj keď sa ich cesty rozišli. To je dôležitá zručnosť. Neviňte seba alebo ostatných. Pravdepodobne ste sa od tej osoby naučili veľa a váš vzťah mal veľa benefitov. Je čas pohnúť sa ďalej a hľadať nové vzťahy.

„Svet je veľké javisko

a ľudia na ňom iba herci:

majú svoje príchody a odchody“