Cukrová milenka

Keď sa vo svete SugarDatingu pohybujete nejaký čas, pravdepodobne ste už boli „tá tretia“. Je veľa druhov SugarDating vzťahov a mať SugarBabe ako bokovku popri manželstve nie je nič nové. Ste ženou, ktorá stelesňuje jeho nesplnené túžby. Žena, ktorá ho uspokojuje emočne aj sexuálne. Ponúkate mu niečo, čo mu bežná partnerka nevie dať. Plná pozornosť a žiadne výkyvy nálad. Ste stále vďačná, spokojná a nič neberiete ako samozrejmosť. Ste únikom z jeho šedej reality.

Buďte si vedomá toho, že spestrujete jeho nudný manželský život. Veľa SugarBabes sa stane milenkou svojho SugarDaddyho. Nie sú v tom žiadne city, iba zábava a sloboda. Môžete sa spoľahnúť na to, že sa váš partner na vás príliš nenaviaže, keďže už má dlhodobý vzťah. Ste jeho milenkou, odrazovým mostíkom a múzou. Cíti sa naplnený v každej sfére. Má po svojom boku ženu pripravenú experimentovať.

Niektorí ľudia to považujú za zradu, nemorálnosť a zákernosť. Samozrejme, skrývanie sexuálnych vzťahov nie je najlepší nápad. Nedostatok úprimnosti voči manželke môže vyústiť do škaredého rozvodu a rozpadu rodiny. Niekedy sa však otvorenosť vypláca a môžete tak rátať s porozumením zo strany manželky.

Nežiadajte od neho niečo, čo viete, že vám nedá. Nezamilujte sa, buďte uvedomelá a opatrná. Nechovajte nevraživosť – vyložil karty na stôl hneď od začiatku. Nemajte pocit viny a sama seba sa nepýtajte: „Ako som mohla toto spraviť inej žene?“ Je to dospelý človek, ktorý je zodpovedný za svoje rozhodnutia. Nesnažte sa ho presvedčiť, aby svoju ženu opustil. Nevyberie si vás, ste v jeho živote iba na určitú dobu. Nechcete to mať na svedomí. Byť sponzorovanou milenkou je populárna krátkodobá záležitosť. Muži sú niekedy zbabelci, nechcú opustiť svoje ženy. Manželka je ukazovateľom jeho sociálneho statusu. Sú kultúry, v ktorých muž môže mať viacero žien a vychovávať spolu s nimi svoje deti, ale vo väčšine krajín je takýto spôsob života nepredstaviteľný.

Dohoda o vašich stretnutiach záleží od neho. Nechajte ho vybrať miesto, čas aj frekvenciu. Avšak spoločne sa dohodnite na pravidlách vášho vzťahu. Povedzte mu o vašich očakávaniach a zaistite diskrétnosť. Naozaj mu na tom záleží. A aj keď váš vzťah neskončí tým najpríjemnejším spôsobom, ani len nepomyslite na odplatu. Aktivity ako „osvietenie jeho ženy“ či vyhrážanie sa odhalí váš zámer. Necíťte sa vinná, keď obidvaja zo vzťahu prosperujete a nikomu tým neubližujete. Nie je na tom nič škodlivé.

Avšak často sa takýto spôsob žitia spája s veľkou osamelosťou ženy a aj s psychickým trápením spojeným s pocitom „bytia tej druhej“. Nenechajte, aby tieto pocity dominovali vášmu sebavedomiu. Buďte si vedomá svojej hodnoty a s takýmto vzťahom súhlaste iba v takom prípade, keď ste schopná to zvládnuť.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *