Spoveď SugarDaddyho

Dnešný článok vám prinesie exkluzívny náhľad do procesu muža hľadajúceho SugarBabe. Jeden z otvorenejších a skúsenejších SugarDaddies nám poskytol krátky rozhovor, ktorý možno pomôže otvoriť oči niektorým nováčikom.

Aký typ ženy vás na SugarDaters® zaujme?

Samozrejme atraktívne ale prirodzené fotky. Ak má žena štandardné fotky iba vrchnej polovice tela a neukazuje otvorene svoju postavu, nezáleží na tom, aká je krásna. Môže to totiž naznačovať nedostatok sebavedomia. To je len prvý krok. Ak sa mi fotky páčia, prezriem si profil. Text musí pritiahnuť moju pozornosť a mal by byť prehľadom jej preferencií, záujmov, skúseností a požiadaviek. Profil by mal byť transparentný a  bez gramatických chýb. Ďalej je pre mňa samozrejmosťou vekové rozpätie medzi 20 a 35 rokov.

Aký typ konverzácie by sa mal odohrať, aby ste navrhli stretnutie?

Konverzácia by mala byť prirodzene plynúca a krátka. Stretnutie uprednostňujem čo najskôr a v reálnom živote potom vycítim, či je medzi nami chémia. Niektoré ženy však uprednostňujú písať si viac, aby sme sa najprv navzájom spoznali, čomu som samozrejme otvorený. Nedovolil by som ale niekoľko týždňové či mesačné písanie si na vybudovanie len akéhosi online vzťahu. Je to strata času a energie.

Aké vlastnosti (výzorové a povahové) si najviac všímate na vašej potenciálnej SugarBabe na prvom rande?

Keď sa fotky zhodujú s realitou, viac sa sústreďujem na jej osobnosť. Nemám žiadnu osnovu či otázky, ktoré sa chcem pýtať. Najdôležitejšia je chémia. Keď cítim, že je žena nervózna alebo sa cíti nepríjemne, zmením spôsob konverzácie. Pokúsim sa ju spraviť viac uvoľnenou. Na začiatok tomu môžu pomôcť komplimenty a pozornosť.

Hľadáte bežný vzťah? Zaujímate sa o otvorený vzťah, cukrový vzťah či kamarátstvo s výhodami?

Momentálne sa nechcem viazať do monogamného vzťahu. Chcem ostať otvorený a zvážiť všetky možnosti. Ak ma však niekto v pozitívnom slova zmysle zrazí do kolien, pravdepodobne by som neodmietol možnosť klasického vzťahu.

Čo vás priťahuje na mladších ženách?

Za atraktívne považujem ženy každého veku, ale tie mladšie majú v sebe akýsi magnet. Nová generácia (tie, ktoré sú odo mňa o 10 a viac rokov mladšie) je otvorenejšia a má iný pohľad na vzťahy a život, čo sa mi páči.

Máte pocit, že musíte naplniť očakávania ženy?

Nie, nenechal by som sa zmanipulovať do robenia niečoho, za čím si nestojím. Ak však téma padne napríklad na trochu politiky a na vec nemáme rovnaký názor, nepovažujem to za dôležité. Verím, že v každej situácii sa dá nájsť konsenzus a je nemožné požadovať zmenu iba z jednej strany.

Čo na ženskom výzore či správaní vás úplne odradí?

Fajčenie a nadmerné pitie alkoholu sa mi jednoznačne hnusí. Žena by mala byť pekne upravená a prirodzená. Taktiež uprednostňujem štíhlu a malú slečnu pred svalnatým telom. Príliš veľa make-upu a expresívne oblečenie ma môžu odpudiť. Najviac ma ale odradí, keď je žena úzkoprsá a bezdôvodne ohovára iných ľudí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *