Príbeh používateľky: Vyspelá SugarBabe – na SugarDating nie je nikdy neskoro!

Keď sa povie SugarBabe, prvá vec, čo ľuďom napadne je, že sú to mladé 20-tníčky. Určite im nenapadne 39-ročná matka dvoch detí.

Áno, to som ja. Volám sa Anna a som SugarBabe.

Na SugarDaters som sa rozhodla zaregistrovať v roku 2017 po x-tom trápnom rande, ktoré som si ten týždeň narýchlo dohodla na zoznamke. Tinder, Badoo, Pokec, Partner na úrovni. Vyskúšala som ich všetky. Neviem, či to bolo algoritmami alebo len mojou smolou, dopadlo to šnúrou stretnutí hraničiacimi s katastrofou. Podobne to dopadlo aj s tradičnými formami zoznamovania sa ako napr. rande na slepo, keď mi kamoška niekoho dohodila, večer v bare v podnapitom stave či občasný speed dating event organizovaný v mojom meste. Naše záujmy sa zriedka zhodovali a to ani nehovorím o našich potrebách či očakávaniach.

SugarDaters mi hneď udrelo do očí ako niečo iné. Pozdávala sa mi priamočiarosť a otvorenosť ľudí na tejto stránke. Žiadne hry či klamstvá – ľudia mohli otvorene komunikovať o tom, čo chcú od toho druhého a čo sú ochotní dať v rámci svojich časových možností, záväzku a množstva pozornosti.

Musím však priznať, že som sa obávala, že som tento vlak dávno premeškala. Napriek tomu, že som v dobrej forme (jogu fakt milujem!), s blížiacou sa strašidelnou 40-tkou som si nebola vôbec istá, že niekto, kto by sa mi páčil, by sa zaujímal o SugarBabe, ktorá už, ehm, nie je až tak veľmi SugarBabe.

Netrvalo dlho, kým som pochopila, ako veľmi som sa mýlila! Do hodiny mi prišlo množstvo správ. Mala som niekoľko stretnutí na káve a žiadne z nich sa nepodobalo neuveriteľne nudným a bezvýznamným tradičným rande. Väčšina mojich stretnutí bola so skúsenými SugarDaddies, ktorí po rokoch flirtovania s mladými (ale nestabilnými) ženami videli možnosť randiť s niekým v mojom veku, aby si vybudovali viac vyspelý a dlhodobý vzťah.

Som šťastná, že môžem povedať, že som si nakoniec našla ideálneho SugarDaddyho, s ktorým som počas posledných dvoch rokov zdieľala krásne chvíle. Podporuje ma, je štedrý, milý a prekvapivo… o rok mladší odo mňa! Nemohla som si želať nič lepšie.

Takže čo by som chcela odkázať ostatným SugarBabes v mojom veku?

Nezaškatuľkujte sa. Ste oveľa viac ako len váš vek!

Nebojte sa. Ste úžasné a svet by to mal vidieť.

Prelomte predsudky, nie sú na nič dobré – ani pre vás, ani pre ostatných. Toto je váš príbeh, vaša cesta a máte právo žiť každú minútu vášho života tak, ako sami chcete.

A pamätajte si: čas nemusí byť najpriateľskejší k vášmu kolagénu, ale skúsenosti, vedomosti a zmyselnosť, ktoré ste počas rokov nadobudli sú oveľa dôležitejšie. Osloboďte sa – pocíťte slobodu milovať, darovať a chcieť. Slobodu byť sama sebou!