SÚŤAŽ: SI SANTOVA SUGARBABE?

Cítiš už v sebe vianočného ducha? Ak nie, tak sme šťastní dať Ťa do vianočnej nálady vyhlásením našej novej súťaže: SANTA´S  SUGAR BABY.

V krajine, kde bola spustená prvá webová stránka SugarDaters®, v Dánsku, deti dostávajú darček každý deň počas celého mesiaca pred Vianocami. V mnoho ďalších krajinách, vrátane Slovenska, je adventný kalendár pre deti s čokoládkami či inými sladkosťami zvykom. My si myslíme, že ak už aj si starší/ia, stále máš právo veriť v Santu. Ide len o trochu iného Santu s trochu inými druhmi hračiek. Mysliac na to, že nie sme ničím iným len dospelými deťmi, vytvorili sme alternatívny druh kalendáru – taký, ktorý namiesto sladkostí má SugarBabes.

Ukáž nám svoju kreativitu

Na chvíľu si predstav, že ideš na rande so SugarSantom. Ako by si ho zviedla? Aký rúž by si si dala? Akú spodnú bielizeň by si si kúpila? SugarDaters® ti exkluzívne dáva možnosť vyjadriť svoju kreativitu, aby si sa práve ty stala tvárou (a telom) nášho vianočného kalendára.

Ako na to? Na našu stránku SugarDaters® v osobitnej sekcii  určenej na túto súťaž (alebo prostredníctvom tohto linku: https://sugardaters.sk/christmas_album) nahraj takú fotku seba, o ktorej si myslíš, že Ťa ako Santovu SugarBabe vystihuje čo najlepšie. Toto môžeš urobiť do 23. novembra. Zo všetkých fotiek vyberieme tie najkrajšie a najkreatívnejšie a budeme ich pravidelne zverejňovať na SugarDaters®. SugarDaddies a SugarMamas budú môcť za Teba hlasovať počas celého dňa až do polnoci, keď bude deň s práve Tvojou fotkou. Na konci súťaže bude extra týždeň, od 25. do 31. Decembra, kedy bude znova možné hlasovať za ktorúkoľvek zo súťažiacich. Najobľúbenejšia fotka vyhrá celú súťaž. Výherkyňu vyhlásime 2. januára!

Ako SugarBabe už vieš, ako vytŕčať z davu, však? Takže buď sexy a provokatívna, avšak fotka by mala byť vkusná, keďže nahota nie je v súťaži povolená. Taktiež musíš mať aspoň 18 rokov na zúčastnenie sa. Aby si bola právoplatnou súťažiacou, musíš byť registrovaným používateľom na SugarDaters® (registrácia je zdarma). Nakoniec, maj na pamäti, že vybrané fotky budú použité aj mimo SugarDaters®, a to na sociálnych sieťach a v medzinárodných médiách. Nemusí to byť žiadna profesionálna fotka, pokiaľ  čo najlepšie vystihuje tvoju krásu a myšlienku.

Nájdi si 3000€ pod svojim Sugar stromčekom

Nezáleží na tom, či si tento rok bola dobré alebo zlé dievča, náš SugarSanta je mimoriadne štedrý. To znamená, že každé dievča, ktoré bude vybraté do nášho vianočného kalendára, dostane 100€ a výherkyňa bude ocenená sumou vo výške 3000€! A to ani nespomíname všetku tú pozornosť, ktorej sa Ti na SugarDaters® po takomto neobvyklom zverejnení dostane.

Veríme v Tvoju vášeň a kreativitu. Tak sa do toho vlož, ako keby sa sám Santa pozeral! Veľa šťastia!