Vianočná súťaž: Santa´s Sugar Baby 2016

Počas prvého súťažného týždňa sme dostali veľa sexy fotiek od  krásnych SugarBabes do nášho kalendára.  Pokračujte v tom, aby sme toho mali také množstvo, že sa nebudeme vedieť rozhodnúť, ktoré fotky vybrať ako finálové fotky.

Pre tie z Vás, ktoré ešte neprispeli do našej súťaže, prosím, dajte nám svoju najlepšiu snímku –  a to doslova. A pre tie z Vás, ktoré už svoju fotku nahrali, pamätajte, že je povolené nahrať viacero fotiek, aby ste si zvýšili šancu dostať sa do súťaže. Fotiť sa môžete z rôznych uhlov, na rôznych miestach a v rôznych outfitoch – hranicou je iba Vaša predstavivosť.

Aby sa Vaša fotka dostala do súťaže a aby ste dostali 100€, je dôležité, aby bolo kreatívna, vkusná a sexy. Témou súťaže je ukázať nám, ako by ste zviedli SugarSantu.

Môžete pózovať vo vianočnom kostýme alebo v príťažlivej červenej bielizni. Môžete upiecť sušienky pre Santu a odfotiť sa s nimi alebo sa jednoducho zahaľte do vianočných dekorácií. Keďže ide o vianočný kalendár, pre SugarDaters® tím, ktorý bude vyberať fotky,  je veľmi dôležité, aby bolo z fotiek cítiť vianočného ducha a skutočnú snahu zviesť nášho SugarSantu.

Takže si to zhrňme, ak ste ešte svoju fotku nepridali alebo chcete zvýšiť svoje šance nahratím viacerých fotiek:

  • fotka by mala byť sexy, vkusná a vianočne naladená,
  • fotka musí vystihovať Vaše zvádzanie SugarSantu (bez nahoty),
  • fotka nesmie byť profilovou fotku zo SugarDaters® alebo nájdená kdekoľvek inde na internete,
  • čím lepšia kvalita fotky, tým vyššia šanca na jej vybratie do kalendára a teda získanie výhry 100 eur, prípadne 3000 eur ako hlavnej výhry,
  • na fotke by ste mali byť ľahko rozpoznateľná, takže musí byť vidno Vašu tvár a ešte lepšie, ak je vidno aj Vaše telo,
  • na fotke nemôžu byť žiadne ďalšie osoby.

Toto sú pravidlá pre fotky do našej súťaže v skratke. Ak si o súťaži chcete prečítať viac, kliknite tu.

Veríme, že uvidíme množstvo sexy, kvalitných a hlavne vianočných fotiek od Vás všetkých!

Ukážte svoju kreativitu, nájdite perfektné miesto na fotenie, oblečte si niečo, čím zaručene zvediete SugarSantu a dolaďte výnimočnú atmosféru fotky  rekvizitami a doplnkami.

Pripravte sa, ukážte sa a zabavte sa pri robení dokonalej fotky pre nášho SugarSantu!

Ukážte svoju kreativitu sexy vianočnou fotkou a vyhrajte!