Ako napísať skvelý profilový text?

Vyplnenie Vášho profilu je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré musíte urobiť, keď sa registrujete na takú zoznamovaciu stránku, akou je SugarDaters®. Tam sa začínajú zázraky, pretože profil je ako prvý dojem. Ak je zlý, nebudete mať toľko šťastia s hľadaním tej správnej osoby. Profilový text a fotka sú teda mimoriadne dôležité, preto sa v tomto článku zameriame na profilový text a v nasledujúcich riadkoch prinášame niekoľko tipov ako ho spraviť čo najlepším.

Dobrý profil má dve funkcie. Po prvé, upútať pozornosť atraktívnych ľudí so zmyslom pre humor a dobrým vkusom. Po druhé, vyvarovať sa ľudí, ktorí jednoducho nestoja za Váš čas.

Profil je ako podnikanie a Vy ste tovarom, ktorý sa snažíte predať. Máte neľútostnú konkurenciu  a musíte byť o krok vpred, ak chcete na trhu preraziť. Dosť bolo rečí. Prezradíme Vám veľmi dobrý vzorec na dokonalý profilový text na SugarDaters®. Vzorec sa volá PAZT, čo znamená:

P – Pozornosť

A – Akcia

Z – Záujem

T– Túžba

Predovšetkým ide o upútanie čitateľovej pozornosti (P). Potom musíte zaujať čitateľa tým, čo píšete (Z), a to zahŕňa Vaše potreby, želania či túžby (T). Ak ste to dotiahli až sem, je potrebné uistiť sa, že sa niečo stane. To vyústi do akcie (A), kedy sa on či ona rozhodne odpovedať na Váš profil.

Tu je príklad profilu, ktorý zabral veľmi dobre. Iba sebavedomá žena so zmyslom pre humor odpovedala na tento profil.

„Nadpis: Ja som ten muž, pred ktorým Ťa tvoja matka varovala.

Nevezmem si Ťa a neurobím z Teba nóbl paničku, práve naopak, zvediem Ťa všetkými dobrými vecami, ktoré život ponúka a navyše ponúkam nejaké vzrušujúce dobrodružstvá. Veľa cestovania, návštev opier, šampanského, nakupovania, plavenia sa na mojej lodi a, samozrejme, vášne. Takže sa usaď, zavri si oči a predstav si takýto život ako únik z každodenného života.

A navyše Ťa rozmaznám tak veľmi, že budeš zruinovaná pre ďalších mužov po zbytok Tvojho života. Tu to máš, ja som ten hrozný, hrozný muž, pred ktorým Ťa tvoja matka varovala.“

Teraz sa možno pýtate, aké odpovede tento profil dostal. Tu je zopár príkladov:

Ahoj, hrozný muž. 😉 Musím sa priznať, že ma Tvoj profil veľmi zaujal… Ľúbostné dobrodružstvá a všetko to zažiť to so vzrušujúcim mužom je úžasné!“

Konečne muž, ktorý podnikne niečo ako prvý. Páčiš sa mi, nekonečné vypisovanie si správ nie je nič pre mňa. Som pripravená na dobrodružstvo, vášeň, sex na pláži a som pripravená teraz!“

Teraz, keď ste spoznali tajomstvo a dôležitosť úspešného profilového textu, bežte si ozvláštniť ten svoj a nové dobrodružstvá sa môžu začať!