Adventný kalendár SugarDaters® je na ceste!

Chceli by sme veľmi pekne poďakovať všetkým kreatívnym SugarBabes, ktoré si našli čas a nahrali svoje vianočne ladené fotky a pomohli urobiť tento kalendár úspešným. SugarBabes z mnoho krajín, ako je napr. Nemecko, Dánsko, Grécko, Poľsko, Fínsko, Rumunsko, Rusko či  Pobrežie Slonoviny, sa snažili čo najlepšie prezentovať, ako by ony zviedli Santu. A naozaj, fotky majú oveľa väčšiu hodnotu ako tisíc slov. 😉

Pre dievčatá, ktoré ešte neboli kontaktované SugarDaters tímom, to znamená, že neboli vybrané do súťaže kvôli rôznym dôvodom, ako napr. že ich fotky neboli tematicky vianočné, neboli dosť kreatívne, boli naozaj zlej kvality alebo že bolo veľa prihlášok z jednej krajiny, a preto bola súťaž prísna a museli sme vybrať tie najkreatívnejšie fotky.

Čas na nahratie fotiek definitívne vypršal, a tak sme pripravení vyhlásiť, že každú nedeľu začínajúc 27. novembrom a končiac 18. decembrom, SugarDaddies a SugarMamas budú mať možnosť otvoriť nové okno na SugarDaters®, kde budú môcť obdivovať a hlasovať za ich favoritku.

Každý SugarDaddy a každá SugarMama, ktorí majú alebo nemajú účet Prémium, budú mať 5 hlasov. To znamená, že každú nedeľu budú môcť hlasovať za jednu SugarBabe – za tú, ktorá sa im bude páčiť najviac. Čo však keď sa SugarDaddy alebo SugarMama nebude môcť prihlásiť na SugarDaters® v nedeľu? Žiadne obavy, mysleli sme aj na to. 😉 Budú môcť hlasovať za ich obľúbenú SugarBabe počas 4 adventných nedieľ a týždňov, ktoré po nich nasledujú.

Ak viete počítať, tak asi ste zistili, že sú len 4 nedele a napriek tomu 5 hlasov. Takže čo s tým piatym hlasom?

Mysleli sme si, že po tom, čo SugarDaddies a SugarMamas využijú všetky svoje 4 hlasy, možno sa im niektorá SugarBabe bude páčiť tak veľmi, že budú potrebovať jeden týždeň navyše, aby bolo jasné, ktorá je podľa nich „TÁ PRAVÁ“. A preto, budú mať jeden extra týždeň k dispozícii, a to  počas 25. až 31. decembra,  kedy budú môcť obdivovať VŠETKY SugarBabes zo všetkých štyroch týždňov v adventnom kalendári a dať jeden špeciálny hlas tej SugarBabe, o ktorej si myslia, že si to naozaj zaslúži.

Takže je to úplne na našich SugarDaddies a SugarMamas, ktorá SugarBabe bude mať skvelý štart do roku 2017 a získa 3000€ priamo do jej vrecka.

Výherkyňa bude oficiálne vyhlásená na našom blogu 2. januára. Taktiež dúfame, že sa výherkyňa s nami podelí s jej fotkou alebo videom ukazujúcimi, ako použila peniaze.