Zopár slov o sexuálnych predstavách na SugarDaters®

Väčšina našich nových členov sa registruje na stránku, pretože hľadajú manžela/ku, partnera alebo spriaznenú dušu. Nebuďte však prekvapený/á, keď natrafíte na niekoho, kto hľadá milenca/ku. Milenca/ku, ktorý/á mu naplní svoje sny a sexuálne predstavy. Takíto ľudia sú tiež vítaní na SugarDaters®, pretože ako na každej inej zoznamovacej stránke, našou prácou je spájať ľudí s podobnými záujmami.

Spoznajte Martinu a Lukáša

Ak patríte k tým, ktorí sú radi v posteli neposlušní, ste na správnom mieste. SugarDaters® je stránka, kde sa každý môže cítiť slobodne ohľadom túžob, orientácie alebo sexuálnych preferencií. Toto sa stalo Martine, dievčaťu, ktoré nám poslalo dlhý a šťavnatý e-mail (pre zachovanie anonymity v príspevku neuvádzame skutočné mená). Je jedným z tých ľudí, ktorí sú nešťastní z toho, že ich sexuálne predstavy nie sú naplnené. A verte mi, jej nároky sú dosť vysoké. Martina opisuje sama seba ako „sexuálne monštrum“. Rada experimentuje a skúša nové veci s rôznymi partnermi. V jej spovedi píše, že sex jej dáva vonkajšiu aj vnútornú slobodu, čo je jednou z najdôležitejších vecí v jej živote. Flirtovanie a zvádzanie mužov jej dodáva sebavedomie.

Zlomené srdce

V úplných začiatkoch, jej sexuálne predstavy boli veľmi nevinné. Rada používala masku na oči, putá a biče. Avšak jeden muž to navždy zmenil. Spoznala Lukáša, ktorý jej ukázal úplne nové dimenzie sexuálneho potešenia. Bol o trochu starší než ona a mal s ňou plány hneď, ako sa stretli. Lukáš bol veľmi úspešný a vplyvný muž. Tiež chcel mať veci pod kontrolou tak ako Martina, takže keď sa ich vášeň pre sex a silné osobnosti stretli v posteli, chémia medzi nimi bola neopísateľná. Nemala žiadne pochybnosti o tom, že jeho sebavedomie, charizma a spôsob, akým sa na ňu pozeral, zapríčinia to, že sa doňho zamiluje. O niekoľko mesiacov si ale Lukáš našiel iné dievča na naplnenie jeho sexuálnych predstáv. Martina ostala sama so sexuálnou túžbou silnejšou než kedykoľvek predtým. „Ak raz skúsite byť s tak skvelým mužom, akým bol Lukáš, už nikdy nebudete úplne spokojná s nikým iným. Potrebujete niekoho lepšieho alebo niekoho aspoň tak dobrého, ako je Váš vysnívaný muž,“ píše Martina. Jej srdce bolo zlomené, jej sexuálny život zruinovaný, a tak sa rozhodla nájsť si chlapa (alebo chlapov), ktorý zahojí jej rany a nasadí ju späť do sedla. Takto objavila a zaregistrovala sa na SugarDaters®.

Sexuálne predstavy na SugarDaters®

Martina pôsobí ako silná a sebavedomá žena. Avšak sex považuje za jej veľkú vášeň a zároveň za jej slabú stránku. Zohráva veľmi dôležitú úlohu v jej živote, možno však až príliš. Po jej romániku s Lukášom sa pokúšala nájsť si iného muža, ktorý by bol rovnako dobrý v posteli. Píše, že to bolo neuveriteľne ťažké. Martina začala „skromne“ s trojkou, sexom so ženou a s BDSM, ale nič z toho pre ňu nefungovalo. Od každého partnera požadovala niečo špeciálne, ako moc alebo rovnakú sexuálnu túžbu, aby bola sexuálne uspokojená. Na SugarDaters® si našla partnerov s rovnakým životom, aký vedie ona: slobodný a plný potešenia. Nepotrebuje peniaze, ale peniaze dodávajú moc a istotu a to je to, čo očakáva od mužov. Niekedy myslí na Lukáša. Nevie, či to bola láska alebo závislosť, ale tajne dúfa, že ho raz stretne znovu.

Nezabudnite nás sledovať na Facebooku!