Tipy, ako si získať SugarDaddyho rýchlejšie

Nedávno sme poskytli niekoľko tipov na napísanie skvelého profilového textu našim mužským užívateľom, a preto je teraz rad na Vás, milé dámy!

Aké chyby často robia SugarBabes, z ktorých sú SugarDaddies tak unavení? Už ste sa niekedy pýtali sama seba, prečo to trvá tak dlho, kým si nájdete SugarDaddyho? Alebo ako je možné, že niektoré dievčatá majú aj 2-3 SugarDaddies, s ktorými sa pravidelne stretávajú a Vy STÁLE nič? Tu sú 3 tipy, ktoré by ste mali zvážiť hneď od začiatku Vašej „kariéry“.

  1. Najlepší je profil s 3 fotkami

To znamená, že potrebujete fotku celej postavy, selfie (žiadne „duck fejsy“ :)) a ešte jednu vlastného výberu, napríklad takú, na ktorej možno vidieť nejaké Vaše hobby.

  1. Jedinečný profilový text

Vyhnite sa takým klišé, ako sú „Som inteligentná, som krásna, mám skvelú osobnosť“. Takéto slová nielenže spôsobia to, že od Vás SugarDaddy utečie, ale tiež si o Vás bude myslieť, že ste povrchná. A to nechcete. Chcete, aby Vás vyhľadal preto, kým naozaj ste. Takže skúste zistiť, čo Vás robí výnimočnou a prečo by si mal vybrať  práve Vás spomedzi ostatných SugarBabes. Čo je na Vás autentické, čo Vás robí odlišnou od ostatných? Niekedy je dobrý a stručný príbeh o sebe oveľa lepší, ako akákoľvek profilová fotka.

Ak ste teda SugarDaddyho presvedčili, bude Vás kontaktovať. Teraz si užívajte konverzáciu a predíďte jednej dôležitej veci.

  1. Nedorozumenie

Najhorším nepriateľom dohody je nedorozumenie.  Uberajte konverzáciu takým smerom, aby SugarDaddy vedel, čo hľadáte. Je to priateľstvo, založenie si rodiny, spoločné večery či darčeky? Dajte mu vedieť. Ale čo je ešte dôležitejšie, dajte mu vedieť, čo mu Vy  viete ponúknuť. Nie je to stále len o tom, ako Vás SugarDaddy bude rozmaznávať, ale aj o tom, čo za to viete Vy na oplátku ponúknuť a nie, nie je to len sex. Je to aj spoločne trávený čas či priateľstvo, ktoré môže neskôr prerásť do niečoho väčšieho. Povedzte mu, čo hľadáte a buďte úprimná. Úprimnosť je najlepšou prednosťou, ktorou môžete disponovať.

Tak a teraz je čas na úpravu Vášho profilu na SugarDaters. 🙂