SugarDaddies faily – 4 trápne momenty, z ktorých sa teraz už len smejem

Urobili sme menší prieskum a našich SugarBabes sme sa opýtali, aké najtrápnejšie situácie v rámci SugarDatingu zažili. Niektoré z nich na ne spomínajú s trpkým úsmevom, avšak niektoré ich už považujú iba za veľmi vtipné.

  1. „Predstav ma tvojmu kamarátovi.“

Karolína je späť na výške, aby si dokončila svoj titul. Je vydatá a má 2 deti. Hľadala SugarDaddyho, ktorý by jej okorenil jej každodenný život, niekoho, s kým by zažila príjemne strávený čas bez akýchkoľvek záväzkov. Keď ho našla, začali sa pravidelne vídať. Všetko šlo naozaj dobre, až kým on nestretol jedného dňa Karolínu  v meste počas nakupovania a pochopiteľne prišiel k nej, aby ju pozdravil. Vtedy k nej prišiel druhý muž a chcel, aby mu Karolína predstavila jej kamaráta. Stratila slová, keďže to bol…áno, uhádli ste, jej manžel.

  1. SugarDaddy s dávkou v nezamestnanosti

Jana spoznala svojho SugarDaddyho na vianočnom večierku. Cítila medzi nimi chémiu, a tak mu flirtovanie opätovala. V ten večer viedli naozaj dlhý rozhovor najmä o jej živote ako SugarBabe – aké exotické krajiny navštívila, na akých luxusných večierkoch sa zúčastnila. Na druhý deň ju pozval na večeru do dosť prepychovej reštaurácie. Po príjemne strávenom spoločnom čase Jane spadla sánka po tom, čo ju SugarDaddy požiadal o zaplatenie polky účtu, pretože bol takmer koniec mesiaca a jemu neostalo veľa peňazí, keďže jeho jediným zdrojom príjmu bola dávka v nezamestnanosti. „Skutočný“ SugarDaddy…

  1. SugarDaddy kleptoman

Aneta o jej zážitku: „Predstavte si moje prekvapenie, keď bol môj SugarDaddy prichytený s hlúpou baterkou v jeho vrecku po tom, čo zaplatil okolo 2000€ len za veci, ktoré som si kúpila!“ Dievčatá, majte teda oči na stopkách a pýtajte sa otázky predtým, než sa stretnete so svojím SugarDaddym. Dostatočne ho spoznajte, aby ste sa nedostali do poriadnej kaše len preto, že má skrytý zlozvyk.

  1. „Ahoj, prišiel som sa k vám pridať.“

Marína má tiež veľmi zaujímavý príbeh. „Vôbec som to nečakala. Bola som intímne so svojím SugarDaddym, vlastne bolo to  uprostred milovania, keď sa zrazu otvorili dvere a jeden z jeho priateľov vošiel dnu, pripravený sa pridať. Najviac ma šokovalo to, že to pre nich bola úplne normálna a prirodzená vec, bez žiadneho upozornenia! Ja som sa rýchlo zahalila a žiadala o vysvetlenie.“ Ups, niektorí SugarDaddies zjavne až príliš radi „zdieľajú“ momenty s ich priateľmi.

Ak nemáte celkom jasno v tom, o čom vlastne ten SugarDating je, všetky podstatné informácie nájdete TU. Nezabudnite nás sledovať na Facebooku!