Posledný týždeň súťaže Santa´s Sugar Baby je tu!

Spolu s posledným týždňom pred Vianocami sú oficiálne vyhlásené posledné dievčatá v adventnom kalendári SugarDaters®! Nezmeškajte príležitosť hlasovať za Vašu favoritku.

Tento týždeň prichádzajú kreatívne a sexy dievčatá z Grécka, Švajčiarska a Brazílie.

4. týždeň

 

Pre rekapituláciu, v 3. týždni boli dievčatá z Nemecka, Ukrajiny a Dánska. Nemajte obavy, ešte stále môžete hlasovať za všetky dievčatá z predošlých týždňov!

3. týždeň

 

Tu sú dievčatá 2. súťažného týždňa.

2. týždeň

 

A tieto dievčatá otvorili našu jedinečnú vianočnú súťaž!

1. týždeň

 

Nezabudnite teda hlasovať za dievča, o ktorom si myslíte, že je najviac sexy. Hlasovať môžete jednoducho s registráciou zdarma ako SugarDaddy alebo SugarMama tu na SugarDaters®! Dievčatá sú pripravené na získanie Vašej pozornosti, a tak si nezabudnite zaobstarať prémiové členstvo, aby ste sa s nimi mohli priamo skontaktovať. Avšak, pravdepodobnejšie sa s Vami budú rozprávať, ak ste za ne hlasovali v kalendári. 😉

Teraz, keď sú už všetky dievčatá z vianočného kalendára odhalené, páči sa Vám niektoré viac ako ostatné? Potom máte jedinečnú možnosť hlasovať ešte raz za dievča, ktoré je pre Vás najatraktívnejšie počas celého týždňa od 25. decembra až do silvestrovskej polnoci. Spravte Vašu favoritku šťastnou v novom roku!