SPOZNAJTE MARIJE OOSTING – VÝHERKYŇU SÚTAŽE SANTA´S SUGAR BABE!

Nový rok je za nami, sviatky však ešte ani zďaleka nie. Teda aspoň pre jedno dievča – Marije Oosting, našu skvelú holandskú SugarBabe, modelku a umelkyňu žijúcu vo Švajčiarsku, ktoré od SugarDaters® získava vcelku slušnú výhru 3000€ za jej úžasné vianočné fotky. To je celkom veľké množstvo „cukru“, avšak absolútne hodné jej snahy, ktorú zjavne do jej fotiek vložila!

Spoznajte tohtoročnú víťazku Santa´s Sugar Baby

Sme nesmierne radi, že môžeme potvrdiť, aké kreatívne a ambiciózne naše SugarBabes vedia byť, keď ide o vyjadrenie samých seba. Keďže sme mali limitovaný počet miest v našom vianočnom kalendári, nemohli sme vybrať všetky dievčatá, ktoré sa do súťaže prihlásili. Ale tie, ktoré sa do nej dostali – a s týmto by pravdepodobne súhlasili všetci užívatelia SugarDaters® – boli naozaj veľmi zvodné.

Napriek silnej konkurencii jedno dievča vynikalo v očiach SugarDaddies a SugarMamas. Marije Oosting ukázala, čo to skutočne znamená zviesť Santu a získala najviac Vašich hlasov. Všetci si ju poriadne prezrite, takáto SugarBabe neskončí v niekoho náručí každý deň!

Ale nie je to iba o cukre, že? Je to o vianočnom duchu, o účasti v jednej z našich najúspešnejších kampaní, o skutočnej pozornosti od každého, kto hlasoval, o vzrušení z Vianoc… Nie, žartujeme, koniec koncov je to iba o cukre! A Marije Oosting si naozaj zaslúži každý jeden jeho kúsok.

Nemôžeme sa dočkať rozhovoru s výherkyňou a sľubujeme, že Vám o nej povieme všetko. Ako sa cíti ohľadom výhry? Ako plánuje použiť peniaze? Ostaňte naladení kvôli tomuto všetkému a kvôli viac pikantným detailom o najpôsobivejšej SugarBabe v tohtoročnom kalendári.

Radi by sme poďakovali každému, kto sa zúčastnil a hlasoval v súťaži. Ste to práve Vy, kto urobil súťaž Santa´s Sugar Babe nezabudnuteľným zážitkom. Prajeme Vám úspešný štart do nového cukrového roku!