5 spôsobov ako rozmaznať Vášho SugarDaddyho alebo SugarMamu na Valentína

Valentín je znovu za rohom. Možno ste už premýšľali nad tým, ako urobiť tento deň výnimočným pre Vášho partnera a možno vôbec netušíte, ako to urobiť. Zozbierali sme pre Vás 5 rôznych spôsobov, ako môžete ukázať svojmu SugarDaddymu alebo svojej SugarMame, že sú pre Vás špeciálni.

Raňajky do postele

Existuje niečo krajšie, ako sa zobudiť na vôňu čerstvo pripravených lievancov, vajíčok a kávy? Doprajte svojmu partnerovi skvelý začiatok dňa tým, že strávite nejaký čas v kuchyni a pripravíte mu chutné raňajky, ktorými naňho zapôsobíte. Nemusí to byť nič komplikované – čokoľvek od čerstvého chleba z pekárne až po lievance so sirupom a ovocím sa ráta. Dôležité je to, ako to naaranžujete! Luxusne naservírované raňajky sú zaujímavejšie a oku lahodiace. Veď nie nadarmo sa hovorí, že oči jedia vždy prvé.

Príjemná masáž

Odmeňte svojho partnera príjemnou masážou. Môže to byť počas toho, ako budete pozerať romantický film. Nie je nič viac relaxačné, ako si uvoľniť svaly a nechať sa rozmaznať niekým, koho milujete. Ak do toho chcete dať všetko, môžete kúpiť masážny olej, zapáliť vonné sviečky, pustiť relaxačnú hudbu a nechajte Vášho partnera užívať si Vaše dotyky.

Kupóny na rozmaznávanie

Možno nemáte veľa času urobiť niečo pre svojho partnera počas tohto dňa, ale to by Vás nemalo odradiť od nájdenia spôsobu, ako dokázať, že Vám na ňom záleží. Môžete mu darovať darčekový poukaz alebo celú knižku takýchto poukazov pozostávajúcich z večere, pikniku, filmovej noci alebo z vecí z trošku nemravnejšej kategórie. Možno má Váš partner nejaké neslušné predstavy, ktoré mu viete naplniť a ak aj nie, striptíz nikdy nesklame. 😉

Romantická doma pripravená večera 

Určite má Váš Sugar Daddy alebo Sugar Mama obľúbené jedlo, takže prečo im nedopriať dobré domáce jedlo? Len nechajte svojho partnera sedieť a relaxovať počas toho, ako vy sa budete v kuchyni obracať v snahe pripraviť mu čo najlepšie jedlo. Vyšperkujte večer dobrou hudbou, pekným prestieraním, sviečkami a množstvom lásky.

Deň, kedy Váš partner bude rozhodovať

Nie je nič lepšie, ako mať kontrolu a rozhodovať, čo, kedy a ako budete robiť. Dajte svojmu partnerovi príležitosť vybrať si takú oslavu sviatku zamilovaných, aký si on/a želá. Možno to bude večer strávený pozeraním športového kanálu s Vami v sexy spodnom prádle alebo sushi v dobrej reštaurácii a následne jeho obľúbený film. Možnosti sú nekonečné a tým, že to bude mať pod kontrolou Váš partner, nemôžete sklamať.

Toto je len niekoľko typov, ako prežiť tohtoročný Valentín výnimočne. Veríme, že budú nápomocné. Nezabúdajte však, že lásku si treba dokazovať počas celého roka a na SugarDaters® Vám rozmaznávanie nebude chýbať ani jediný deň v roku!