Sladká prvá správa

Vytvorenie tej správnej prvej správy, ani nudnej ani divnej, je tak trochu umenie. Tajomstvom je poskytnúť toľko informácií, aby ste zaujali, avšak aby ste stále ostali  záhadným. Pre inšpiráciu a uistenie sa, že pošlete ideálnu správu, tu je zoznam vecí, ktoré by ste mali urobiť a ktorým by ste sa mali vyhnúť, keď píšete SugarBabe.

Maličkosti

V prvom rade venujte minútku prečítaniu jej profilového textu a stručne spomeňte niečo konkrétne, čo sa Vám na ňom alebo na jej profilovej fotke páči. Cieľom je, aby pochopila, že Vaša správa je jedinečná a myslená len pre ňu. V prípade, ak by ste chceli skopírovať riadok, ktorý ste práve použili, zmeňte aspoň malý detail tu a tam, aby Vaša správa vyzerala viac osobne.

V jednoduchosti je krása

Bude lepšie, keď do Vašej prvej správy nenapíšete celý sloh. Vyhnite sa dlhočiznému rozpisovaniu, nech to ostane milé, krátke a relevantné. Predstaviť sa môžete vo Vašom profilovom texte (nie vo Vašej prvej správe), kde si o Vás SugarBabe môže prečítať všetko, čo chcete, aby o Vás vedela. Najelegantnejšie bude, ak Vaša správa bude pozostávať z 2-3 viet, kde začnete s tým, čo sa Vám na nej páči a skončíte s nejakou nezvyčajnou otázkou alebo zdvorilým vyzvaním na odpoveď.

Reč o peniazoch

Jednou z vecí, ktorej by ste sa mali vyhnúť vo Vašej úvodnej správe, je reč o darčekoch, dotáciách a hotovosti. Je pravdou, že SugarBabes tieto veci milujú, avšak niektorým ženám sa zdá zvláštne, keď  ponúkate odmenu ešte predtým, než ste sa vôbec spolu začali baviť. SugarBabes sa nerady cítia ako tovar na predaj a nie je potrebné, aby ste navrhli svoju ponuku hneď v prvej správe. Nechajte veciam prirodzený vývin a miesto na túto konverzáciu si vyhraďte až neskôr.

Kontrola chýb

Vaša prvá správa je jedinou šancou spraviť dobrý prvý dojem. Chcete vyčnievať z tých správnych dôvodov a chcete, aby si myslela, že ste inteligentný, zdvorilý a dobre vychovaný. Aby ste tak zapôsobili, je potrebné, aby ste použili správny pravopis. Použitie četovacích skratiek či prílišného slangu nie je vôbec romantické. Ukážte, že Vám to nie je ľahostajné, venujte čas na napísanie celých viet a taktiež dbajte na interpunkciu či hrúbky.

Nezabudnite nás sledovať na Facebooku!