Tím SugarDaters® sa vyzliekol na Medzinárodný deň žien

Čo je za tým?

Môže sa zdať, že žijeme v dobe, kedy je upozorňovanie na problémy týkajúce sa ženskej sexuality jednou z prioritných tém. Avšak ohľadom žien v spoločnosti je tu stále príliš veľa tabu, nálepkovania a obviňovania z promiskuity.

To je to, čo sme si my, medzinárodný pracovný SugarDaters® tím uvedomili po tom, čo sme vytvorili na našej stránke dotazník pre používateľov o stereotypoch medzi pohlaviami. Výsledky ukázali, že ženy, ktoré sú odvážnejšie v ich „sexuálnom sebavyjadrovaní“, bývajú onálepkované ako ľahké či podobne. Bohužiaľ, toto nie sú len nejaké štatistické údaje. Je to niečo, čo sa ženám stáva v ich každodenných životoch.

Poznačené týmito výsledkami sme prišli s nápadom ukázať, čomu veríme my. V rámci tímovej spolupráce sme vyjadrili myšlienku slobodnej, uvedomelej a sebavedomej ženy, ktorá sa za svoje rozhodnutia neospravedlňuje. Takto sa zrodila kampaň Unapologetic Self – Neospravedlňujúce sa JA.

Prečo my (a prečo sme nahé)

Aj napriek tomu, že sme súčasťou marketingového tímu, tento krát nepropagujeme našu spoločnosť. Podporujeme myšlienku, ktorá presahuje naše monetárne ciele a naše individuálne kariérne ambície. Vo videu sme skutočne my, naše telá, naše hlasy a naše posolstvá ručne napísané. Sme veľmi šťastné, že to môžeme zdieľať, pretože to vyšlo presne tak, ako sme chceli: neupravené, nekompromisné a krásne.

Vo videu sme sa vyzliekli, no zvolili sme neukázať naše tváre. Prečo? Lebo to nie je len o nás ako jednotlivcoch. Naše telá tu zastupujú telá a zmýšľanie rôznych žien z celého sveta. Cítime sa, ako keby sme rozprávali príbeh, pre ktoré sme nadchnuté a aj tak presahuje nás ako konkrétne osoby.

#UnapologeticSelf

Aby sme boli stručné, na Medzinárodný deň žien oslavujeme našu slobodnú vôľu, naše krásne telá a naše rôznorodé sexuality. To sa môže zdať trochu kontroverzné. Ak áno, tak je to dôkaz, že naša správa je hodná šírenia. Ženy, prestaňme sa ospravedlňovať za to, kým sme. Toto je pre vás  a pre vaše Unapologetic Self – Neospravedlňujúce sa JA. Šťastný (každý) deň žien!

Ak súhlasíte s tým, že ženy by mali mať viac rady samé seba za to, kým sú, prestať čakať, kým spoločnosť schváli ich činy  a jednoducho byť ako ženy akceptované, dajte nám palce hore alebo jednoducho šírte našu myšlienku ďalej zdieľaním videa. Malá vec pre Vás, veľká vec pre ženy z celého sveta.

#UnapologeticSelf

#WomensEveryDay