Toto sú dôvody, prečo sme SugarMamas

V dnešnej spoločnosti  je viac akceptovateľné, keď starší  muž randí s mladšou ženou, ako keď žena randí s mladším mužom. Ženy randiace s mladšími mužmi sa neustále potrebujú obhajovať a vysvetľovať výber ich partnera, avšak to sa postupne mení. Ženy si začínajú viac stáť za svojim a rozprávať o ich túžbe po mladších mužoch. Porozprávali sme sa s dvoma SugarMamas, ktoré sa s nami podelili o svoj príbeh.

Emília (46): „Ak má mamu v mojom veku, prinúti ma to premýšľať“

„Nikdy som nebola s mužom v mojom veku. Nikdy to  pre mňa nebola alternatíva, priťahujú ma len mladší muži. Keď som mala 23, mala som 16-ročného chlapca. Zo začiatku sex nebol najlepší, ale postupom času sa to naučil. Mladí muži vás veľmi chcú uspokojiť a ak ste otvorená a úprimná, sex bude magický. Keď som mala 35, vydala som za 24-ročného muža. Mali sme úžasný sex a zbožňovala som ten pocit chlipnosti, čoho výsledkom boli dve deti. Po rozvode som mala veľa komplexov ohľadne môjho tela a myslela som si, že už nikdy nebudem intímne so žiadnym mužom a niekoľko rokov som vôbec nemala sex.

Avšak krátko pred novým rokom sme sa ja a moje kamarátky rozhodli, že by sme mali mať viac sexu, a tak som sa registrovala na internetovú zoznamku. Do vyhľadávača som nastavila pomerne nízky vek a bola som naozaj prekvapená, koľko odpovedí som dostala. Je oveľa ľahšie spoznávať ľudí online. Keď idete do baru, ľudia sa príliš fixujú na vek. Veľa mladých mužov si myslí, že je vzrušujúce stretnúť ženu v mojom veku. Od mladých mužov sa mi dostáva veľa pozornosti úplne odlišným spôsobom. Nie sú sebeckí, rešpektujú ma a počúvajú ma. Taktiež je vzrušujúce, že ma považujú za sexuálnu expertku. Robím, čo chcem, baví ma to a nie je v tom žiadna pretvárka. Som toho názoru, že mladí chlapi nechcú hrať hry, čo mi viac vyhovuje, keďže som osoba, ktorá je vo vzťahoch priama. Veľa mladších mužov tiež hovorí, že mladé dievča je príliš posadnuté jej výzorom a nevie popustiť uzdu vášne rovnakým spôsobom ako staršia žena. Milujem, keď dostávam komplimenty pre moje telo, znova som tak nadobudla sebavedomie, ktoré som po rozvode stratila.

Čo na mladých mužoch milujem, sú ich pohľady a energia, ich otvorená myseľ a spontánnosť. Samozrejme, randenie s mladšími chlapmi má aj svoje mušky. Ak má mamu v mojom veku, prinúti ma to trochu sa nad sebou zamyslieť a nechcem sa s ním stretávať v okolí, kde bývam. Želala by som si, aby láska nemala hranice a vekové limity, avšak stále sa s tým dá nejako vysporiadať.“

Šarlota (50): „Sex s mladším mužom je oveľa intenzívnejší, nielen rutina.“

„S mladšími mužmi randím, odkedy som mala 30 rokov. Bola som naozaj zvedavá, aké to je, najmä po tom, čo som si všimla, že sa o mňa mladíci v bare zaujímali. Keď mám rande s mladším  mužom, cítim sa, ako keby sme boli na rovnakej úrovni a spočiatku som bola prekvapená, ako príjemne mi s takými mužmi je. Myslím si, že muži v mojom veku sú príliš dospelí, z veľa z nich sa detstvo úplne vytratilo. Jasné, že mladí chalani sú atraktívni, ale nemusia byť fit, preferujem  silnejší typ mužov. Majú niečo iné, majú inú energiu ako starší muži, nie sú do ničoho nútení, sú viac zvedaví, hraví a vulgárnejší.

Tiež zažívam iný typ konverzácie. Je otvorená a srdečná namiesto predvídateľnej povahy mužov v mojom veku. Cítim sa nepochopená, keďže sa nesprávam ,primerane na svoj vek´.  Mladší muži nemajú rovnaké normy a nie sú takí skostnatení ako tí starší, keďže ešte nie v životnej ceste tak ďaleko, kde to už začína stagnovať.  Skúsila som dať šancu mužom v mojom veku, ale nepriťahujú ma. Nikdy nerozmýšľam nad vekovým rozdielom, tak príjemne sa cítim s mladšími mužmi. Hľadám trvalý vzťah s mladým mužom, ale mojou najväčšou nočnou morou je,  že sa zamilujem do niekoho, kto bude mladší a bude chcieť mať deti, a tak ma kvôli veku odmietne. To by veľmi bolelo.“

 

Máte aj vy príbeh, s ktorým by ste sa chceli podeliť? Kontaktujte nás a zverejníme ho na našom blogu.

Nezabudnite nás sledovať na FacebookuInstagrame!