Žiadaná SugarBabe odhalila svoje triky, ako byť úspešný na SugarDaters®: „Píšem prvá“

Sofia patrí k najpopulárnejším SugarBabes na SugarDaters®. Jej profil je každodenne videný niekoľkými SugarDaddies a nedostatkom správ veru netrpí. Má 25 rokov a je to atraktívne dievča s peknými krivkami, modrými očami a hnedými vlasmi a pochádza z Dánska. Sofia súhlasila s odhalením niektorých jej tajomstiev za úspešným profilom a poskytla nám exkluzívny rozhovor.

Tvoj profil je na SugarDaters.com jeden z najnavštevovanejších. Ako to vnímaš?

Úprimne, som celkom prekvapená! Samozrejme, že si uvedomujem, že mi píše veľa mužov, ale netušila som, že môj profil je jeden z najpopulárnejších. Je to vcelku lichotivé, ale aj dosť stresujúce. Už mám jedného dlhodobého SugarDaddyho, ktorý veľa cestuje. To je dôvod, prečo mám na SugarDaters® stále profil – chcela by som si nájsť ešte jedného SugarDaddyho, ktorý by mi robil spoločnosť počas neprítomnosti toho prvého. Takže je ťažké starať sa o jedného muža a pritom neustále odpovedať na správy od mnoho ďalších. Ale ja to mám rada. Väčšina z nich je naozaj milá a dávajú mi samé komplimenty.

Čo myslíš, že je dôvodom tvojho úspechu?

Verím, že to je o tom ukázať, kto ste z čo najzaujímavejšej a najlichotivejšej perspektívy. Ja som vložila veľa úsilia do toho, aby bol môj profil zaujímavý a pravidelne ho aktualizujem. Pod zaujímavým profilom myslím dobrý profilový text, ktorý vyčnieva a zopár dráždivých a skvelých fotiek, ktoré zobrazujú mňa v rôznych situáciách.

Ja nie som len Sofia, som aj zvodná SugarBabe. Taktiež som študentka, ktorá rada trávi čas s priateľmi, nakupuje a chodí na párty. Mám viac než len jednu stránku, takže moje fotky nie sú len o provokatívnych pózach.

Takže aké je tvoje tajomstvo za profilovým textom?

Profil na SugarDaters® mám už niekoľko mesiacov, a tak som mala nejaký čas experimentovať a prísť na to, čo pre mňa najlepšie funguje. Myslím, že potrebujete k tomu pristupovať rozlične podľa toho, či hľadáte flirt alebo vážnejší vzťah. Ja patrím k tej druhej kategórii.

Ako si experimentovala?

Vyskúšala som veľa rôznych textov a každý z nich vyskúšala použiť na týždeň alebo dva, aby som videla, aké typy mužov prilákali. Keď bol text príliš odvážny a flirtujúci, kontaktovali ma iba muži, ktorým šlo len o sex. Tiež som vyskúšala opísať sama seba tak, ako by som sa opísala aj na bežnej zoznamke, ale vtedy som pôsobila nudne a ani to nepritiahlo správny typ SugarDaddies. Pre mňa to bolo celé o nájdení rovnováhy, ktorá by pritiahla tých mužov, ktorých hľadám. Nakoniec som našla správnu kombináciu flirtujúceho, vtipného a informatívneho. Je o tom, kto som s malou iskrou v oku.

Kontaktoval vás váš súčasný SugarDaddy po tom, čo ste si vytvorili „dokonalý profil“ a s vábivou fotogalériou a pútavým profilovým textom? Ak náhodou nie, nezabudnite, že svoj profil si môžete kedykoľvek upraviť!