Máte „cukrový radar“? Vylepšite ho týmito jednoduchými 5 krokmi

Čo je „cukrový radar“? Zjavne je to schopnosť rozoznať úspech a rozmaznávanie. Ako SugarBabe mierite, samozrejme, po kombinácii obidvoch. Avšak výzvou nie je iba rozoznať bohatého, ale aj predvídať, či bude daná osoba ochotná a schopná vám dať to, čo potrebujete. Nezvoľte si ale možnosť „na teraz dostačujúce“. Ste to, čo jete, čo si obliekate a s kým randíte. Nepodceňujte sa. Šikovná SugarBabe vie, ako spoznať jej princa bez pobozkania príliš veľa žiab.

  1. Nenechajte sa oklamať výzorom

Ako všetci vieme, vzhľad môže byť celkom klamlivý. Pravdou je, že bohatstvo sa dá vyjadriť aj okázalým spôsobom, avšak je vysoko pravdepodobné, že skutočne bohatý muž alebo žena nebudú mať na sebe obrovské logá, gýčové kožušiny alebo nadbytočné množstvo zlatých šperkov. Skutočne majetní ľudia nepotrebujú dokázať svetu, že majú peniaze.

  1. Reč tela

Bohatý človek nemusí nič dokazovať, je si svojho statusu dobre vedomý a s ľuďmi komunikuje zo zdvorilej vzdialenosti bez prílišnej sebaistoty v jeho postoji a gestách. Každý si je v niečom neistý, ale úspešní ľudia ich vedia najlepšie skrývať.

  1. Koníčky a spoločnosť

Od plachtenia sa cez golf, lezenie až po exotické cestovanie skúste získať prehľad o životnom štýle danej osoby počas vašej prvej konverzácie. Nielenže sú drahé koníčky dobrým indikátorom stabilného príjmu, ale taktiež šancou rozšíriť vaše záujmy. Taktiež skúste čo najskôr zistiť, aký typ ľudí obklopuje vášho potenciálneho SugarDaddyho alebo SugarMamu. Nič nenapovie o človeku viac, ako spoločnosť, akou sa obklopuje.

  1. Dobré veci

Či auto, hodinky alebo smartfón, úspešnému človeku predovšetkým záleží na dizajne a funkčnosti. Cenné predmety v ich svete sú najskôr tie, ktoré robia im uľahčujú každodenné povinnosti. Takže myslite skôr na účel, kvalitu a inovácie ako na prehnaný gýč.

  1. Dobré spôsoby

Bohatý SugarDaddy môže byť trochu odlišný od bežného bohatého človeka v spôsobe, akým chce zaujať. Aj keď je SugarDaddy alebo SugarMama „na love“, nebudú sa chovať príliš extravagantne alebo zúfalo.

 

Ako SugarBabe nestačí iba vedieť, ako priťahovať bohatých, ale taktiež je potrebné udržiavať a zlepšovať stupeň vašej schopnosti spoznávať takých ľudí.  To znamená, že musíte byť schopná viesť decentnú konverzáciu a preukázať obdiv nie kvôli SugarDaddyho peniazom ale kvôli jeho inteligencii, dôvtipu a charakteru. Inými slovami obdivujte schopnosti, ktoré ho urobili bohatým, nie bohatstvo samotné. Dostať sa niekam v živote si vyžaduje nejaký ten rozum a odvahu.  A takúto mentalitu by ste stále mali mať vo vašom hľadáčiku.