Sugar Advisor: „Cukor je ako droga”

Inteligentná, strategická a hĺbavá SugarBabe, mala iniciatívu kontaktovať webstránku SugarDaters® a ponúkla svoj prínos na náš blog. Bol to cenný návrh, ktorý sa len ťažko odmieta. Prečo? Lebo píše o jej vlastných skúsenostiach. Jej príbehy, rady a tipy sú neupravené a nekompromisné, vysvetľuje, ako ľudia vnímajú svet SugarDatingu a aký je v skutočnosti, búra tabu, stereotypy a čo je najdôležitejšie, ukáže nielen svetlé stránky týchto typov vzťahov. Naša SugarBabe je vo svete SugarDatingu dva a pol roka a dôvod, prečo sa na to dala, je ten, že ju vždy priťahovali starší muži. Odteraz bude vždy raz týždenne autorkou novej iniciatívy zvanej Sugar Advisor”, kde ukáže skutočný svet SugarDatingu, ktorý inšpiruje nielen SugarDaters® komunitu ale aj ľudí mimo tohto sofistikovaného sveta.

V mysli mladých a atraktívnych dievčat je veľa problémov tretieho sveta”. Ťažké voľby môžu vymeniť kaviár za náhodné jedlo z donášky. Toto sú voľby dievčat, ktoré preferujú starších mužov. Pamätajte si, nie „starých” ale „starších”. Takéto dievčatá majú taktiež radi peniaze, ktoré starší gentlemani majú. Títo muži sú skúsení, cieľavedomí a atraktívni. Vedia, čo chcú od života: nepredvídateľnosť, čerstvosť a ženskú pozornosť. Vlastnosti dokonalej SugarBabe. Nezabudnite ani na inteligenciu, sofistikovanosť a dobré spôsoby. Toto vám v tomto svete veľmi pomôže.

Niektorí ľudia to volajú SugarDating, niektorí to volajú inak. V dokonalej spolupráci toto slovo neexistuje. Ani ho nevyslovujte nahlas. Poznáme svoje roly, nemusíme ich pomenovávať. Je to tichá dohoda.

Dohoda medzi mladým dievčaťom, ktoré chce zažiť jedinečnú cestu do „lepšieho” sveta a mužom, ktorý jej tam vie poskytnúť jednosmerný lístok. Možno sa ma pýtate prečo jednosmerný? Pretože keď raz okúsite luxus, nebudete sa chcieť vrátiť k všednosti. Tento svet je ako droga. Ani neviete, kedy ste sa stali závislým. Upozorňujem, že tento text je skôr cynický a môj postoj voči mužom skôr praktický.

SugarDaddy

Oliwiina fotka

Fotka z archívu SugarBabe

Dokonalí gentlemani ochotní vám dať celý svet za výmenu za trochu pozornosti a reprezentatívnej funkcie. Osamelí, bohatí a zraniteľní. Malí chlapci uväznení v telách starnúcich mužov. Pápež Ján XXIII. raz povedal: „Muži sú ako víno – niektorí dozrejú do vínneho octu, ale tí najlepší sa vekom zdokonaľujú.” Súhlasím. Avšak všetci z nich potrebujú hračky. Nezáleží na tom, či sa hrajú s autami, loďami, loptami alebo so ženami. Po čom túžia najviac? Po prijatí. To sa im len zriedka dostáva od svojich manželiek. priateliek či dokonca matiek. Ich ego nie je dostatočne pohladené. V tomto momente zakročíme my. Sme únikom z každodennosti. Očarujúce a fascinujúce slečny, ktoré budú akceptovať každý milimeter ich tela a duše. Dokážu minúť všetky svoje ťažko zarobené peniaze, aby sa cítili ako skutoční muži. „Muži vládnu svetu, ženy vládnu mužom.” Stále si to opakujte dookola. Krvou života mužov je zapôsobiť na nás.

SugarBabe

Oliwiina fotka

Fotka z archívu SugarBabe 

Byť dobrovoľníčkou je unavujúce hlavne vtedy, keď to nie je vaším hlavným životným cieľom. Ambicióznosť a odhodlanosť sa cenia ale len v malom množstve. Inteligentné SugarBabes túžia po úspechu, ktorý je nedosiahnuteľný bez jeho pomoci. Nejde len o peniaze. Známosti, známosti a ešte raz známosti. Pre vás nedosiahnuteľní ľudia sú jeho priatelia. Okrem toho, aby vás predstavil ako svoju priateľku, potrebujete sebavedomie, mozog a schopnosť piť. Piť veľa. Úspešní ľudia často utápajú svoj žiaľ v alkohole. V drahom alkohole. Musíte vedieť, či sa Cabernet Sauvignon hodí k hovädzej sviečkovej. Po prepitej noci sa môžete dostať na pozíciu vašich snov. Musíte dbať na to, aby si zapamätal váš entuziazmus, iskru a, samozrejme, elegantné avšak sexy šaty. Nech váš úsmev nikdy nezmizne. Rešpektujte jeho okruh známych a vážte si, že môžete byť jeho súčasťou. Ráno musíte vyzerať ako bohyňa. Naučte sa ako piť. Vo svete luxusu „opica” neexistuje.

Ženy podvedome rady predvádzajú svoj blahobyt. Aspoň ženy typu SugarBabe. Všetky snívame o Chanel kabelke alebo o Tiffany prsteni. Musíte si niečo uvedomiť. Apetít prichádza s jedením. Inými slovami: čím viac máte, tým viac chcete. Vaše očakávania rastú, pretože si myslíte, že si zaslúžite to, čo vám dáva. Kľúčom je nemať žiadne očakávania. Nič neberte ako samozrejmosť. Vážte si ho. Buďte trpezlivá. Neposlušné dievčatá sú vždy odemenené.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Instagramu, Facebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.