Sugar Advisor: Zaslepená peniazmi

Nezahoďte kvôli vášmu SugarDaddymu všetko naraz (aj keď vás to môže pokúšať). Ženy s nezávislým duchom a submisívnou dušou sú tie najatraktívnejšie. Majte vlastný byt, priateľov a prácu. Zabezpečení muži sa nechcú hrať s prázdnymi bábikami, chcú si spestriť život so zodpovednou ženskou. Oplatí sa informovať ho, ako veľmi ste zaneprázdnená a sociálna. Bude chcieť s vami stráviť viac a viac času. Váš zásah do jeho života bude rásť. Dosiahnite, aby ON vás presvedčil, že spoločné bývanie je skvelý nápad.

V ďalších fázach musíte ukázať svoju sebakontrolu a rafinovanosť. Musíte sa stať niekym medzi žienkou domácou a promiskuitnou SugarBabe. Nenechajte ho zvyknúť si na jedno či druhé. Prekvapujte ho. Muži zbožňujú nepredvídateľnú a energetickú stránku mladých žien.

Nikdy ho však neprekvapte (príliš malým) množstvom peňazí na jeho účte, keď malý nákup skončí vyhodením tisícov. Nezáleží na tom akej peňažnej meny. Snom každej ženy je ísť do obchodu a nemusieť sa pritom pozerať na ceny. Verte mi, poznám ten pocit. Zvyčajne to prichádza, keď vo vrecku nemám ani cent. V tom momente potrebujem všetko. Nevyprázdnite jeho peňaženku na naplnenie vašich snov. Rešpektujte jeho majetok ako svoj vlastný. Ak naozaj chce vyhovieť vašej vnútornej nákupnej kráľovnej, po dlhej úvahe” súhlaste.

Nedávno som od SugarBabe, ktorú poznám, počula príbeh o podobnej situácii. Jej obed sa premenil na nákupný maratón. V návale optimizmu minula niekoľko tisícok. Čierna kreditka bola príliš neodolateľná. Avšak tento deň nestrávila po boku svojho SugarDaddyho. Nákupy tak šli naspäť do regálov a ona sa vrátila naspäť do reality.

Návrat do reality býva desivý. Skôr či neskôr k tomu dôjde. Pre neskúsené SugarBabes je to veľmi traumatické a brutálne uvedomenie sa. V prvých fázach vzťahu cestujete, chodíte na drahé večere a zabávate sa. Nemyslíte na budúcnosť. Chytrá SugarBabe sa zabáva dnes aj zajtra. SugarDaddyho si k sebe pripúta tak, aby nemusela znova vidieť realitu.  Dáva mu momenty blaženej slobody a „vrcholov lásky”. To je to, o čom muži snívajú. Možnosťou je perverzný sex či trojky. Nechápte ma zle, nemali by ste byť nespútanou. Buďte otvorená novým skúsenostiam a choďte s prúdom.

Dôležitý tip: neoddávajte sa mu príliš jednoducho, musí ukázať snahu. Je to súčasť DNA úspešného muža – čo príde ľahko, nemá pre muža, ktorý má všetko, žiadnu hodnotu.

V mojom prípade ide o tichú dohodu na diaľku. Po každom výlete sa „potrebujem” vrátiť späť do práce do krajiny, v ktorej „chcem” bývať. Použila som úvodzovky, pretože ani jedno z týchto tvrdení nie je pravdivé. Svoju prácu by som mohla opustiť do piatich sekúnd a tiež by som sa mohla presťahovať kamkoľvek.

Nič ma tam nedrží okrem jeho vedomia, že aj bez neho „mám” život.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.