Sugar Advisor: Som zlatokopka? Idem si za svojím!

Čo robím, keď sa v mojom radare nenachádza žiaden SugarDaddy? Šokujúco, pracujem ako upratovačka. Počas prestávok od luxusného života klesnem k pracujúcej triede. Nevadí mi to, mám rada diverzitu. Žiadna práca nie je príliš ponižujúca. Dokonca si myslím, že práca má liečivý účinok. Každá SugarBabe by mala z času na čas dostať studenú sprchu. Zvážiť, koľko stojí taký raw, bezlepkový a bezlaktózový chlieb. Vrátiť sa späť k svojmu vnútornému jadru je dôležité. Kto som, keď reprezentujem sama seba a nie bohatého chlapa vedľa mňa? Volá sa to emočná hygiena alebo manažment mysle.

Nezabúdajte na svoj pôvod a dôvod, prečo ste si vybrali tento druh životného štýlu. Vážte si výhody a buďte vďačná za vašu jedinečnú cestu. Možno ste sa narodili s peknou tvárou a viete, ako sa postarať o vaše telo. Rovnakým spôsobom manažujte aj váš mozog. Majte priority. Nespadnite do priepasti materializmu. Odtiaľ niet úniku. Buď to bude poučujúca skúsenosť alebo chorobná závislosť od spôsobu žitia. Buď tam ostanete navždy alebo prelomíte dobrodružstvo. Nechápte ma zle. Sú tu aj happy endy pre SugarBabes.

Senzačné svadby a nie tak senzačné manželstvá. Nechcete skončiť ako Jocelyn Wildenstein alebo počkať… možno práveže chcete. Ona sa utopila v plastických operáciách a v majetku. Prečo? Pretože prichytila svojho manžela, ako si to rozdával s 19-ročnou ruskou modelkou. Jocelyn vyhrala súd o rozvod a vysúdila 2,5 miliardy dolárov. Niekedy sa vyplatí zostať v príšernom vzťahu. Doslova.

Nezáleží na tom, či len teraz začínate dobrodružstvo alebo ste už skúsená SugarBabe. Pamätajte, že musíte byť chytrá a robiť správne rozhodnutia.

Ja mám dve vlastnosti, ktoré muži zbožňujú: východoeurópske korene a ryšavosť. Pehy milujú. Všetci poznáme stereotyp vášnivých ryšavých žien. Prečo slovanské dievčatá? Nevinnosť a odhodlanosť. Neuveriteľná túžba za lepším životom. Bežným zjavom je predavačka v pokladni s vysokoškolským titulom. Diplom už nie je vstupenkou. Vzdelanie je niečo, čo sa naučíte, až keď opustíte školu. Dnes potrebujete známosti alebo schopnosť zapôsobiť na tých správnych ľudí. SugarDating je kombináciou oboch. On s vami zdieľa  sieť kontaktov, vy ho rozmaznávate. Je to priamočiara dohoda. Buďte si vedomá toho, že toto je tá ľahká možnosť.

Každý deň môžete vstať a bojovať. Malala Yousafzai je známou osobnosťou po celom svete. Odhodlaná mladá žena obhajuje dievčatá a ich právo na vzdelanie už vyše dva roky. Chvályhodné úsilie jej prinieslo Nobelovu cenu za mier. Pôsobivé, však? Samozrejme, dosiahnutie takéhoto cieľa je pre bojovníka o to uspokojivejšie, ale musíme byť všetky takéto?

Do cieľa vedie veľa ciest. Podstatné je, že sa tam dostanete a hádam aj všetky tvrdo pracujúce dámy z Poľska či Pakistanu.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.