Sugar Advisor: Sucre en Suède

Göteborg. Druhé najväčšie mesto Švédska ležiace na západnom pobreží. Mekka bohatých a vplyvných Švédov hneď po Štokholme. Ja som tam mala možnosť stráviť víkend s H. – mojím SugarDaddym. Stratený muž s citlivou dušou a otvoreným srdcom (a peňaženkou). Zvyčajne sa k nemu správam cynicko-prakticky. Je to bojovník. Zvládol zdediť jeden z najväčších majetkov v Európe, keď mal 16 rokov. Nezdedil firmu, nábytok ani domy. Dostal toľko peňazí, že by nemusel robiť ani minútu po zbytok jeho života.

Čo urobíte, keď dostanete milióny vo vašich 16-tich rokoch? Presťahujete sa na Havaj. Kúpite si svoj prvý byt s výhľadom na oceán a Porsche. Vyhnete sa vysokej škole, pretože už máte taký majetok ako Mark Zuckerberg. Naučíte sa surfovať, jazdíte na Porsche a, samozrejme, navštevujete svoju rodinu. Otca, ktorý vás podceňuje a znudenú matku utápajúcu sa v Cartier šperkoch. Nebadateľne tak ubehne sedem rokov blahobytu.

Vráťme sa späť ku Göteborgu. Elite Park Avenue Hotel? Útulné a chytré. Junior Suite? Vybavené. Zarezervovaná masáž? Samozrejme. Veď viete, ten stresujúci život.

Obed! Nekončiaca romantika pri ázijskej kuchyni, Toso. Popri zvyčajných exkurziách po obchodoch a reštauráciách, stále ťahám (áno, doslova ŤAHÁM) H. na miesta, ktoré rozlíšia spomienky na toto mesto od iných. Voľba padla na Múzeum umenia. Zbierka umenia je jedna z najexkluzívnejších v severnej Európe s poprednými severskými a medzinárodnými umeleckými dielami. Chcete, aby veril, že poznáte viac umelcov ako sú Rembrandt či Mattise.

Čas vydať sa na cesty! Pýtate sa, kde? Båstad. Netušíte, o čom hovorím?  Možno zrozumiteľnejšie – švédsky Hampton či domov tenisového turnaja Swedish Open. „Must-do“ destinácia švédskej elity už vyše storočie. Miesto, kam sa sťahujú bohatí a unudení Švédi z veľkých miest. Aj môj SugarDaddy tu vlastní dom. Rozkošná chalupa zvonku, štedrý interiér vnútri. Portréty „milovanej“ rodiny, ručne vyrobené koberce a jacuzzi so slanou vodou.

Čo viac si môžem priať? Jednu vec, bez ktorej neviem žiť. Extrémna príťažlivosť k mužovi, ktorý mi chce zniesť modré z neba. Môžete to pomenovať, ako len chcete: vášeň, túžba, chémia či dokonca láska. Silná a ťažko ovládateľná emócia. Môžete roztiahnuť nohy a simulovať tisíce orgazmov, ale keď to tam nie je, ste v háji. Ja som v háji. Máme dve možnosti. Hrať sa na Prima donny a užívať si luxusný život. Alternatívne môžeme byť brutálne úprimné o našej materialistickej duši. Je nám jasné, aký to bude mať následok. Vymení vás za lepší a mladší model. Ja som skombinovala tieto dve možnosti. Cestou je „úprimná“ konverzácia. V mojom prípade bola naozaj úprimná. Mám rada toho chlapa. Má dobré a štedré srdce. Rešpektuje ma a záleží mu na mojich pocitoch. Je skvelý KAMARÁT. Pochopil. Dal mi čas, aby som „zapracovala“ na mojich sexuálnych chutiach. Avšak netuší, že to nikdy nebude fungovať…

Vrátim sa späť domov k môjmu priateľovi s otvorenou mysľou a on bude vedieť, čo so mnou robiť.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.