Sugar Advisor: Západná gejša

„Gejše sú umelkyne na plný pracovný úväzok, nie sexuálne objekty. Populárnym mýtom je, že gejše sú buď prostitútky alebo podlízavé preslávené čašníčky. Sú to veľmi šikovné predstaviteľky japonskej hudby a tanca. Ich úlohou je poskytovať bohatým a vplyvným japonským mužom klasickú zábavu,“ vysvetľuje Fiona Graham.  Ako úžasne to znie? Prečo muži v modernom svete nevyhľadávajú kultivovanú ženskú spoločnosť? Existujeme len preto, aby sme napĺňali mužské sexuálne potreby?  Prečo je také ťažké vrátiť sa k tradícii zvádzania prostredníctvom umenia, štruktúrovanej konverzácie či inteligencie? Stratili sme sa v primitívnych potrebách. Svet dedičstva, kultúry a spôsobov zaniká kvôli konzumu.

Prečo nepridať štipku japonskej kultúry do západného sveta? Svieža vlna žien rozvíjajúca svoje zručnosti v rôznych oblastiach, aby očarili mužov aj mimo sexuálneho aspektu. V mojej predstave by moderné SugarBabes mohli byť považované za konvertovanú verziu gejše. Byť rešpektovaná, obdivovaná a oceňovaná. „Danna“ bol zvyčajne bohatý muž, niekedy ženatý, ktorý podporoval vysoké výdavky spojené s tradičným školením gejše. To by sa mohlo vzťahovať aj na SugarDaddyho. Muž, ktorý podporuje rozvoj a vášne ženy, je na oplátku byť zabávaný informovanou, krásnou ženskou spoločnosťou s otvorenou mysľou. V spoločnosti je veľký tlak feministického hnutia a možno to znie vtipne, ale gejše sú najbližšie k bežným feministkám. Sú to silné a vzdelané ženy slúžiace ambicióznemu a inteligentnému mužovi. Svet gejší je svetom, kde sa vymieňa flirt za rafinovaný vkus. Pre mňa je to dokonalá súhra. Hlavným cieľom feminizmu je zabrániť diskriminácii žien a bojovať za rovnaké práva. Muži a ženy sa navzájom rozvíjajú a oslavujú. Ona je zabávačka a on za to platí, je to jednoduchá výmena zakorenená v antickej tradícii. Gejše patria k finančne najnezávislejším ženám v Japonsku.

Západné ženy sa stratili v mužskej energii. Prebrali úlohu mužov a zabudli na srdce a domov. Podstatnou vecou je utíšiť feminizmus a vrátiť sa ku koreňom. Pozrite sa na gejše, ony stavajú ich ženskosť nadovšetko. Ich spôsob chôdze, dokonalá pleť a make-up, nenútená podriadenosť. To mužov vzrušuje.  Raz som počula o prirovnaní žene k „oceľovej magnólii“ – zvonku krehká ako kvet a zvnútra tvrdá ako oceľ. Gejša je stelesnenie erotizmu, ktorý nezahŕňa sexualitu. Nájdite v sebe modernú gejšu. Poskytujte intelektuálnu, nie sexuálnu zábavu (minimálne nielen sexuálnu). Buďte poradkyňa prvotriednej kvality. Pohyby vášho tela, váš hlas, make-up, šaty a vysoko inteligentná konverzácia zanechajú na muža dojem siahajúci na hlboko ku zmyselnosti. Máte právo vybrať si mentora. Môžete si budovať vzťah so SugarDaddym, ktorý je vo väčšine prípadoch monogamný. My nie sme orientované na zisk, gejše sú. Buďte nevinná ale nie naivná. Ak ponúkate sama seba, ponúknite myseľ a nie telo.

Niekto to môže nazývať „podradné ozdoby“, ja to nazývam veľká inšpirácia a motivácia.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.