Sugar Advisor: Dievča vo vlaku

Dievča vo vlaku

Švajčiarsko. Krajina mlieka a medu. Daňový raj. V živote ste vyhrali, ak si môžete dovoliť 100 eurové fondue z ementálu. Ja som mala možnosť zažiť potešenie z magických Álp. Roztopašnosť a bohatstvo chutí v jedle a v živote.

Z denníka SugarBabe:

Vráťme sa späť v čase do januára 2017. Sedím na letisku v Kodani. Znova odlietam. Destinácia: Ženeva. Presnejšie? Verbier. Dedina v juhozápadnej časti Švajčiarska. Únik do výnimočnosti. Lyžiarske stredisko smotánky. Môj SugarDaddy tam vlastní „neimpozantnú“ chatu. Maličkosť, 5-izbová chalúpka s vynikajúcim výhľadom.

V luxusných lyžiarskych rezortoch ako je Verbier, St. Moritz alebo Courchevel vyzerá každý deň rovnako. Najprv elita pár krát zlyžuje dolu kopcom, aby vytriezvela z opice. Potom spustenie sa. Aj napriek tomu, že teplota sa pohybuje v rozmedzí -15°C až -10°C, uhasené stálice sedia vonku. Koniec koncov hlavnou funkciou alkoholu je zahriatie tela a duše.

Neodolateľné doplnky? Moncler bundy, čiapky s líščou kožušinou a falošné úsmevy. Sú dva dôvody, prečo sú tam. A to buď nadpozemské podmienky na zjazd alebo frekvencia salónov. Skvelé víno tečie a tony znamenitého syra sú pohlcované. Aká je tam vaša úloha? Excelentná spoločnosť. Zabávajte ich a užívajte si liehoviny. Po povinnom Apres Ski. PRE MŇA to je vcelku nezvyčajná akcia. Pre nich je to len rutina. Prepotená smotánka utápajúca ich problémy v hrejúcom alkohole v mrazivom horskom ovzduší. Neprekvapivo, cítila som sa chorá. Našťastie sa o mňa SugarDaddy postaral. Išiel von sám. Odľahlo mi, konečne som si mohla oddýchnuť od bohémskeho životného štýlu.

Práve sedím vo vlaku do Verbieru. Je to prvý krát, čo ma nevyzdvihol na ženevskom letisku. Čoskoro tam dorazím a zažijem tie „fascinujúce“ aktivity opísané vyššie.

Viete, čo mi pripomína syrové fondue? Dusnú atmosféru. V tomto kruhu bohatých ľudí každý pozná každého. Kombinácia priateľstiev, biznisu, afériek a štipky pretvárky. Nasakujú ako bagety v polievke. Je to výdatné a mastné, avšak má to úžasnú chuť a každý to chce ochutnať. Som si vedomá toho, že je šialené porovnávať sociálnu skupinu k roztopenému syru. Odpustite mi. Niekedy mám nezmyselné asociácie. Hlavne keď trávim príliš veľa času s tými svojráznymi ľuďmi.

Skoro som zabudla spomenúť nezabudnuteľný víkend v… Sankt Moritze. Nikdy som nezažila takú nádheru a čistý pôžitok. Niektoré miesta na svete sú jednoducho ako nikde inde. Považujem sa za odsudzujúcu osobu (ako ste si už pravdepodobne všimli), ale najťažší súd spravodlivosti na MNE som zažila práve tam. Toto nie je iba o vzhľade a veľkosti vašej peňaženky. Je to o vašom pôvode, rodinných tradíciách a o tom, čo ste si nemohli vybrať alebo získať. Je to vo vašej krvi. Samozrejme si môžete kúpiť vašu cestu do „Sankt Moritz rodiny“, ale hlboko vo vnútri vás stále nebudete jedným z nich. Najbohatšie rodiny Európy tam vládnu po storočia. Je to „ich“ zimná rozprávková krajina, nie naša bežných smrteľníkov.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.