Sugar Advisor: „Šťastie si možno za peniaze nekúpite, ale radšej by som plakala v Jaguari ako v autobuse“

Existujú dva druhy bohatých ľudí. Bohatí vorkoholici a ešte o trochu bohatší, obidva typy oslavujúce „la dolce vita“. Bude pre vás ťažšie rozoznať ten druhý typ. Nechvastajú sa svojím majetkom. Nosia staré džínsy a vyblednuté tričká. Kľúčové slovo? Doplnky. Rolex na jeho zápästí, Bentley v jeho garáži alebo jachta v Saint Tropez. Majte oči na stopkách. „Primárny rozdiel medzi bohatými a chudobnými ľuďmi je to, ako sa vyrovnávajú so strachom,“ dobre povedané, Robert Kiyosaki.

Úspech neprichádza bez obetí a bolesti, to všetci vieme. Štatisticky ženy lepšie zvládajú fyzickú bolesť ako muži. Predstavte si mužov rodiť deti. Avšak sú lepší v zvládaní dlhodobého strachu a tlaku. Práve preto máme zvyčajne submisívnu rolu v hre známej ako BDSM. Milujú byť dominantnými v posteli aj mimo nej. SugarBabe môže byť (alebo by dokonca mala byť) submisívna v posteli, ale nie až tak v reálnom živote. Buďte oddaná. Nebojíte sa oňho prísť. Hmotné veci? Vo svetle veľkého úspechu neznamenajú nič. Naučte sa, že strach je stále prítomný. V mojej „kariére“ všetko staviam na jednu kartu. Bojujte o jeho dôveru (čierna MasterCard vo vašom vrecku) a naučte ho, aby sa k vám správal ako k žene, nie ako k objektu. Budete mať zviazané ruky, ale iba v posteli.

Bohatstvo plodí samotu a nedôveru. Váš okruh priateľov sa zmenšuje. Peniaze priťahujú závisť a falošnosť. Vysoko hodnotení SugarDaddies si opatrne vyberajú ich „študentky“. Buďte na pozore. Ja som vyrástla v blahobyte. Nikdy mi nič nechýbalo. Mám veľmi zdravý vzťah s peniazmi. Najdôležitejšia vec je umenie nechať pominúť. Schopnosť nechať pominúť svetský vzťah k peniazom. Prídu a odídu. Iba ľudia závislí na strachu o peniaze ich nemajú. Strach z straty, chamtivosti a závisti je ľahko postrehnuteľný tak ako zápach cigariet vo vašich vlasoch. Zbavte sa týchto vlastností čo najrýchlejšie. Múdry muž raz povedal: „Peniaze sú ako ženy – chcú byť s ľuďmi, ktorí sa cítia slobodní a bez obmedzení.“

Spomenula som, že peniaze šťastie neprinesú? Hm, ja som cítila niečo blízke šťastiu počas prvých dvoch mesiacov v hoteloch a butikoch. Ten neopísateľný pocit spokojnosti a sýtosti. Potom príde váš dobrý kamarát nostalgia. Chcete niečo viac. Nemôžete si kúpiť momenty a spomienky, bohužiaľ. Odplávajú ako 10-sekundové videá na Snapchate. Preto vám odporúčam SugarDating randenie kvôli skúsenostiam. Áno, peniaze vám môžu dať istotu do budúcnosti. Avšak nikdy nebudete rovnako spomínať na nakupovanie ako na objavovanie indonézskych ostrovov. Cestovanie otvára vašu myseľ. Nakupovanie vás môže iba naučiť základnú matematiku (sčítavanie cien).

Viete, čo som sa naučila ja? Som nezničiteľná. Vyšla som so vztýčenou hlavou z tých najhorších situácií. Dohoda by nemala byť uzavretá na základe peňazí. On vás zoberie do tých najkrajších zákutí na svete v momente, keď zabudnete na peniaze. Želám vám nezabudnuteľné potešenie z krásy na tomto svete a nie z množstva peňazí v jeho peňaženke.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.