ĎALEKÝ VÝCHOD HORÚCOU NOVINKOU: RANDITE ODTERAZ S ČÍNSKYMI SUGAR DADDIES A SUGAR BABES

SugarDaters® expanduje do Číny. Odteraz môžete randiť s čínskymi SugarDaddies a SugarBabes na čínskej verzii SugarDaters® – Goodlifedating.cn

SugarDating je typ online zoznamovania, ktorý  považuje finančné benefity za základ vzťahu. Ľudia sa často domnievajú, že v  západnej spoločnosti je tento model vzťahu extrémne odlišný alebo menejcenný v porovnaní s klasickým randením. Avšak SugarDating výrazne eskaloval počas posledných pár rokov dokazujúc, že v našej spoločnosti čas sú peniaze a ľudia si nemôžu dovoliť nič stratiť. SugarDating je menej komplikovaný, časovo nenáročný, úprimný, skutočný a výhodný pre obidve strany rovnakým spôsobom a v rovnakom množstve. V SugarDatingu si už nikto nemusí viac vyberať medzi biznisom a potešením. Ľudia jednoducho môžu mať oboje bez akéhokoľvek vysvetľovania.

Čína na radare

Zaregistrujte sa už dnes!

GoodLifeDating.cn, prvá SugarDaddy webstránka v Číne s európskymi a čínskymi partnermi

Počas posledného roku tím stojaci za SugarDaters® – jedna z hlavných európskych SugarDaddy stránok a najväčšia v Škandinávii – dostal značné množstvo žiadostí od mužských používateľov, že by chceli mať možnosť spojiť sa s čínskymi ženami. Kvôli odhaleniu dôvodov za týmto skôr neočakávaným dopytom, uskutočnili sme prieskum medzi niektorými zo SugarDaters® používateľov. Odpovede účastníkov boli vcelku zaujímavé, avšak nie až tak prekvapujúce.

Prečo si SugarDaddies hľadajú čínske SugarBabes?

 

Zaregistrujte sa teraz!

Veľké očakávania

Podľa výsledkov mala väčšina účastníkov naliehavú preferenciu – v niektorých prípadoch dokonca fetiš – pre východoázijské ženy. Niektorí SugaDaddies veria, že čínske ženy sú sexuálne otvorenejšie ako európske dievčatá. Či sú tieto očakávania založené na realite, nevieme odhadnúť, avšak nemôžu byť ani prehliadnuté.

Biznis a potešenie

Hlavný dôvod, prečo randiť s Číňanmi, je ten, že európski biznismeni často cestujú do Číny, a preto hľadajú niekoho domáceho, s kým môžu stráviť čas. Niektorí SugarDaddies by radi mali niekoho lokálneho na spestrenie ich zaneprázdnených programov a prehliadku miesta s krásnou tunajšou ženou.

Nestarnúca krása

Ďalší dôvod, prečo sa Čína javí tak populárna pre európskych mužov, je krása domácich žien. Aj keď sa SugarDating často považuje za vytváranie zhôd medzi mladými ženami a bohatými staršími mužmi, nemusí to nevyhnutne byť aj prípad Číny. Zjavne vek nie je rozhodujúcim faktorom pre európskych mužov, ale skôr to, ako čínske ženy vyzerajú. Ako sa ukázalo, gentlemeni si možno hľadajú mlado vyzerajúce, avšak nie nevyhnutne mladé dámy. Niektorí z respondentov komentovali, že čínske ženy sú známe tým, že po 18-tke nestarnú, čo zvyšuje šance na nájdenie si mlado vyzerajúcej partnerky so zrelým zmýšľaním.

Oddnes má preto každý Európan zaujímajúci sa o SugarDate s človekom z Číny možnosť urobiť tak cez GooLifeDating.

Spojte sa so SugarDaters® cez Facebook či Instagram!