Sugar Advisor: „Dolce far niente“ – Sladkosť ničnerobenia

„Dolce far niente“ – Sladkosť ničnerobenia

Určite veľa z vás videlo film „Jedz, modli sa a miluj“. Sama som ho videla asi tak 50-krát. Stavím sa, že väčšina žien túži po hľadaní samej seba v rajoch na zemi, presne tak, ako to robila Elizabeth Gilbert. Bezstarostne objavovať kultúry v ústraní. To je to, čo som si predstavovala. Začala som ako ona – Rímom. Samota, chutné večere a dlhé prechádzky po ruinách ma po týždni začali nudiť.

Moja dovolenka v Ríme netrvala dlho. Dokonca som prijala nadbytočné 4 kilá na mne tak, ako radila Elizabeth: „Musíte milovať polevu na svojom muffine“. Bohužiaľ, do Indie som necestovala. Neobľubujem chodenie po kravských hovnách a celodenné meditovanie. Elizabeth, odpusť mi.

Môj denník z Bali

Letela som však do Bali. Bol to mojím SugarDaddym sponzorovaný výlet na populárny indonézsky ostrov. Môj sen sa stal skutočnosťou. Vyhľadávače leteniek vždy hovorili, že lístky tam sú mimo môjho rozpočtu. Prijala som to. Predstavovala som si, ako sa bicyklujem cez džungľu a otváram svoju dušu pred spirituálnym guru. Úplne som zabudla na realitu.

Letela som tam so spoločnosťou Emirates, takže luxusné cestovanie. Brutálne uvedomenie sa  na mňa čakalo v destinácii. Môj SugarDaddy musel ostať v Európe týždeň navyše. Veď viete, pracovné povinnosti. Išlo iba o 7 dní v kompletne cudzej kultúre, Elizabeth tak strávila mesiace – „Máš na to,“ povedala som si.

Ďalší návrat ku skutočnosti bol ten, že Bali nevyzeralo tak, ako som si predstavovala. Hluk, znečistenie, turisti, motorky – skrátka chaos. Sama seba som sa pýtala: „Ako tu nájdem sama seba? Ako nájdem pokoj v duši?“ Môj SugarDaddy ma poslal do hotela pre strednú triedu, aké elegantné. Slabá klimatizácia a lepkavá ryža nonstop. Dobre, už sa nebudem sťažovať. Bola som na jednom z najkrajších indonézskych ostrovoch. Žiadne starosti, žiadne záväzky, sloboda. Týždeň som strávila objavovaním mesta a testovaním samej seba. Mala som veľa slabých chvíľ. Stratila som sa, spálila sa slnkom a skamarátila sa so švábmi. Nenašla som pokoj v duši, ale prežila som.

Prišiel. Keď som ho uvidela na letisku, skoro som sa rozpustila. Nie preto, že vonku bolo 35 stupňov. Bol taký príťažlivý. Vysoký, opálený, svalnatý a energický (zoznam je dlhší). Jeho modrasté oči boli ako oceán obklopujúci ostrovy Phi Phi. Jeho očarujúci biely úsmev bol zvodný. Bol skvelý milenec, vášnivý ale nie žiadostivý. Avšak nemohla som sa zamilovať. Bola medzi nami dohoda, takže teoreticky som mohla, ale musela by som to skrývať. Nechcel sa zaväzovať, chcel žiť taký život, akoby zajtrajšok neexistoval. Jeho želanie bolo mojím rozkazom. Bola som výbornou spoločnosťou v sociálnom živote, v posteli a v konverzácii. Bola som ako otvorená kniha. Musela som, chcela som zažiť nezabudnuteľné momenty, ktoré ma budú navždy sprevádzať. Polovica z vás je teraz pobúrená a myslí si: „Si zapredaná.“ Niečo vám vysvetlím, nepredala som seba. Predala som svoju spoločnosť.

V nasledujúcich týždňoch som zažila objavovanie, dobrodružstvo, džungľu, najlepší tuniakový tatarák v mojom živote a hladký život SugarBabe na ceste. Múdrej SugarBabe. Vedomej si svojich kvalít a uzemnenej v mysli. Čo sú ciele typickej SugarBabe na exotickej dovolenke? Slnkom pobozkaná pokožka, nie spálená.  Krásne ľahké šaty a jemné zosvetlenie vašich vlasov na havajský spôsob. Potešenie z výhľadov, alkohol a jeho spoločnosť. Vaša vďačnosť za každý výnimočný moment, ktorý môžete vďaka nemu zažiť. Usilujte sa o viac ako len o leňošenie na pláži. Viem, že objavovanie „turistických rajov“ nie je najlepšia zábava, ale ukážte mu, že skúmanie iných kultúr môže byť zaujímavé. Hlavne, keď na sebe máte minisukňu a každý muž sa za vami otáča, sa váš SugarDaddy môže cítiť ako alfa samec. Povzbudí ho to kráčať, prisahám.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.