Sugar Advisor: Láska je bojisko

Láska je bojisko

Ako raz obľúbená Pat Benatar spievala, láska je bojisko. Rozpor medzi rivalmi, ktorý môže trvať desaťročia. Môže to byť krvavé a brutálne, ale chuť úspechu je sladká. Akú vojnu vediem ja? Sexuálnu. Pochádzam z tradičnej katolíckej rodiny, kde sa slovo „sex“ v bežnom živote nepoužíva. Nikto netušil, čo znamená SugarDating a vydať sa v mladom veku bolo len formalitou. Moji rovesníci boli sexuálne vedomí dostatočne skoro, ale ja som nebola tak pokročilá. Pre mňa to bolo okrem fyzického aktu niečo viac. O vášni, chémii a túžbe. Spojenie medzi dvomi ľuďmi plné rešpektu a vzájomnej úprimnosti. Istý čas trvalo, kým som našla vhodného muža.

Počas nasledujúcich rokov som začala objavovať svoju sexualitu, ale znepokojujúce signály prichádzali z vonkajšieho sveta. Mladých ľudí začali sexuálne krotiť cudzinci (!) ako raňajkové cereálie. Moje ideály kolabovali každým ďalším ubehnutým rokom. Sex sa stal jedlom pre naše telo, nie našu dušu. Neprotestujem, konštatujem. Rozhodla som sa vyhlásiť vojnu spotrebe sexu. Znie to vtipne, viem.

Počas prestávok medzi mojimi SugarDaddies som uskutočnila experiment. Randila som s desiatimi rôznymi chlapmi, ktorí sa zdali byť racionálni a nie nadržaní. Čo bolo ich úlohou? Odolnosť voči sexuálnej aktivite počas viac než piatich rande. To nie je dokázaná hranica, ale myslím si, že po tejto dobe začnete niekoho naozaj spoznávať. Bozkávanie sa nepočítalo ako sexuálna aktivita. Výsledky? Tu sú!

Všetky prvé rande boli úspešné. Muži namotivovaní spraviť skvelý prvý dojem akceptovali môj pohľad na čakanie na sexuálnu aktivitu. Dokonca tvrdili, že sú touto výstrednosťou nadšení! Druhé rande, ešte viac nadšenia spoznávaním druhej osoby, ukončené povinným bozkom. Žiaden bozk? Bude vás považovať za chladnú a nedostupnú. Oni chceli, ja som pobozkala.

Tretie rande je stále zmesou pocitov. Bozky sú vábivé, atmosféra romantická. On by, samozrejme, rád zašiel ďalej. Nespočetne mnoho krát som odtiahla ich ruky z môjho hrudníka ku koncu tretieho stretnutia. Nie je na tom nič zlé. Oni nasledujú svoj lovecký inštinkt, gól takmer skórovaný. Netrpezlivosť sa zobúdza a túžba ho nenechá na pokoji. Vtedy by sa namiesto sústredenia na fyzické potreby mal zaujímať o mňa ako na ľudskú bytosť. Nie ako na sexuálny objekt. Jeho zvedavosť o mojej osobnosti, plánoch a snoch otvoria bránu.

Veľa z nich nedosiahlo štvrté rande. Stratili záujem, zrazu museli pracovať alebo odísť na nečakanú služobnú cestu. Odvtedy som o nich nepočula. Veľa žien si teraz povie: „Nebol pre teba dosť dobrý,“ alebo „V mori je veľa rýb, netráp sa.“ Ja sa netrápim, len sa bojím, že keď niečo nie je servírované na podnose, nie je to zaujímavé. Zvykli si na ľahký a rýchly fyzický akt. Je ľahšie nájsť si ďalšiu ako bojovať. Chýba im vytrvalosť. Aké je skóre?

Šiesti muži sa vzdali po treťom rande.

Traja muži sa vzdali po štvrtom rande.

Čísla hovoria za seba, nie? Nevzdávajte svoju sexualitu mužom tak jednoducho. Nikto nikomu nepatrí. Medzi partnermi musí byť vzájomný rešpekt. Nič nie je garantované.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.