Sugar Advisor: Denník SugarDaddyho

Denník SugarDaddyho

Zvyknem spaľovať mosty, hlavne keď ide o mužsko-ženské vzťahy. Avšak v prípade SugarDatingu sa každý „záväzok“ skončil prímerím. Preto som sa v rámci môjho prieskumu rozhodla vyspovedať jedného z mojich SugarDaddies.  Zdôveril sa mi s fascinujúcimi príbehmi zo začiatku jeho experimentovania so SugarDatingom. Prečítajte si o jeho nezvyčajnom pohľade na vec.

Volajme ho C. C. bol odjakživa so ženami, ktoré boli závislé od jeho emočnej a finančnej podpory. Jeho nezvyčajné pohnútky mohli byť naplnené iba cez SugarDaters®. Problém s jeho exmanželkami a minulými priateľkami súvisel s neoficiálnymi SugarDating vzťahmi. C. sa rozhodol vyjsť s pravdou von a verejne sa označil za SugarDaddyho. Založil si profil a začal sa spájať so ženami v komunite a spoznával veľa rôznych názorov na SugarDating. Niektoré ženy to robili z čisto finančných dôvodov a vôbec preňho neboli atraktívne. On hľadal skutočný vzťah s mladým, múdrym a krásnym dievčaťom. Zmiešanie peňazí a atraktivity je ako príprava jedu. Nikto z toho nevzíde živý. Nakoniec si začal dohadovať stretnutia.

Jedno z jeho prvých stretnutí bolo so ženou zo severu Dánska. Ako verejne známa osoba bol rozpoznateľný, takže poznala jeho pozadie hneď od začiatku. Bola medzi nimi skvelá chémia a rozumeli si. Nakoniec sa rozhodli stretnúť. Aj napriek tomu, že tam bolo spojenie, ktoré prerástlo do silného priateľstva po niekoľkých mesiacoch písania si, ona stále chcela, aby bol ich vzťah založený na SugarDatingu. Chcela, aby ju finančne podporoval. Súhlasil s finančnými podmienkami, ale taktiež si bol vedomý, že nemôže mať so ženou sex, keď ju za to platí. Nezáleží na tom, ako vyzerá, ak tam nie je žiadna príťažlivosť a chémia, preňho by to nefungovalo. Veril, že istá túžba príde po stretnutí v reálnom živote. Zdala sa byť krásna a inteligentná žena. Navrhla, aby po večeri išli k nej domov, lebo túžila po niečom viac. Cítila sa s ním bezpečne. Fyzicky sa zblížili a aj napriek tomu necítil sexuálnu príťažlivosť. Bozky sa zdali byť prázdne. Preňho sú najdôležitejšie veci pokušenie a rešpekt. Vzrušuje ho ženská oddanosť a voľba, keď uprednostní jeho pred ostatnými mužmi. Pocit hlbokého obdivu stimuluje jeho zmysly. Takáto iskra sa medzi nimi zjavila, avšak aj tak nechcel mať žiadnu sexuálnu interakciu. C. s ňou strávil skvelý a inšpirujúci čas. Súhlasila, že sa cítila rovnako dostať nejakú formu odmeny po takom stretnutí by pre ňu bolo veľmi ťažké. Avšak trval na tom, aby dodržal pravidlá, na ktorých sa dohodli na samom začiatku. Bolo to tiež kvôli tomu, že predtým nikdy nezažil kompenzovanie sa žene za jej čas. C. chcel vedieť, aké to je. Žena sa ale potom cítila zle a nikdy viac sa nestretli. Nebol to príbeh lásky so šťastným koncom. On to nazval objavovaním sveta, ktorý predtým nikdy neokúsil.

Ďalšia žena, s ktorou sa mu stretli cesty, ukázala rovnaký obraz. Krásna, silná a skromná ženská. Hneď od začiatku medzi nimi cítil príťažlivosť a chémiu. Komunikácia bola dobrá. Jej telo vyzeralo extrémne žensky a eroticky. Zrazu sa po prvýkrát sexuálne vzrušil počas SugarDating zážitku. Bola tam vzájomná túžba a potenciál na rastúci vzťah. Cítila sa naozaj nenútene a sexuálne otvorene. Medzi nimi bolo niečo viac ako len dohoda. Hneď, ako sa k sebe dostali sexuálne veľmi blízko, došla mu všetka energia. Zo silnej ženy sa zmenila na sexuálnu potešiteľku a dávalo mu naozaj zabrať, aby sa v tej situácii sústredil. C. si uvedomil, že ju uprednostňoval skôr ako kamarátku než milenku. Nedal jej žiadne benefity za to, čo sa medzi nimi stalo.

Tak čo o SugarDatingu ho vzrušuje? Každé rande s novým dievčaťom bolo preňho naozaj príjemné a inšpirujúce, rád počúval ženských skúsenostiach a objavovať ich postoje a názory. Preňho jednoznačne finančný aspekt neexistuje. Je to staromódna súčasť C., ktorá si užíva koncept „muž sa o ženu postará“. Čo sa z celého SugarDatingu naučil, je to, že žena musí byť pre muža veľmi silná, aby sa o ňu postaral. Ak sa staráte o slabú ženu, stratí sama seba a stane sa závislou. Uvedomil si, že každá SugarBabe, ktorá ho dokázala vzrušiť, by mohla byť jeho priateľkou. Taká SugarBabe, ktorá by nepotrebovala jeho peniaze a nemá vo vzťahoch postoj zlatokopky. Úplne nezávislá a spokojná so svojím životom. Ak je taká, môže ju rozmaznávať bez toho, aby sa stala závislou.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.