Sugar Advisor: Najhoršie rande vôbec

Najhoršie rande vôbec

Počas môjho pobytu na Bali som hľadala nejakú činnosť. Zaujímala som sa nielen o turistické ale aj o sociálne zážitky. Chcela som dobrodružstvo na raji na zemi. Takže… stalo sa to.

Na populárnej sociálnej sieti som stretla staršieho muža. Zdal sa byť uznávaný, sofistikovaný a predovšetkým bohatý. Sen o jazde cez ryžové polia na jeho červenej Vespe sa stal skutočnosťou. Biznismen žijúci na Bali a riadiaci veľmi úspešný biznis v Európe.

V tejto chudobnej časti Indonézie bol kráľ. Luxusná vila s bazénom v najzábavnejšej časti mesta, upratovačka a niekoľko modelov skútrov.

Čo viac by ste si mohli priať? Bol osviežujúci, inteligentný a voňal skúsenosťou. Jeho opálenie s pirátskymi tetovaniami ma zvláštne vzrušovali. Zobral ma do jednej z najluxusnejších reštaurácií, v akých som kedy bola a to ich už bolo veľa, sľubujem. Exotické Seasalt priamo na pláži. Nemohla som sa preniesť cez to, ako veľmi ma chcel počas prvého rande dostať. Úprimne povedané mi to nemohlo byť viac ukradnuté, bola som viac zameraná na letnú aférku ako na seriózny vzťah. Bol uvoľnený a ukecaný, jedlo bolo fantastické. Večer plný chutí skončil v jeho vile. Potom sme sa rozhodli stráviť romantický víkend na severe ostrova. Zarezervoval luxusný bungalov na pobreží, z čoho sa vykľula… katastrofa.

Po príchode k bungalovom bolo všetko zatvorené. Ukázalo sa, že nedostali našu rezerváciu. Čo najskôr sme potrebovali zohnať náhradné ubytovanie. Môj najdrahší našiel celkom obyčajne vyzerajúcu vilu na kopci. Pamätajte si, nikdy nevyjadrujte nespokojnosť nad stavom ubytovania, jedla alebo eventu. Ste schopná prežiť v akýchkoľvek podmienkach a ak nie, radšej tomu uverte. Ako som sa snažila ostať pozitívna, šli sme do „talianskej“ reštaurácie. Ak ste boli na Bali, viete, že tam talianske reštaurácie neexistujú. V menu nájdete mix cestovín, vyprážanej ryže a podozrivo vyzerajúceho mäsa. Všetko zaliaté sójovou omáčkou spolu s neoddeliteľnou prílohou: tempehom (fermentovaná fazuľa).

Večer priniesol veľmi zaujímavú noc. Zmes zvracania, hnačky a horúčky… z mojej strany! Choroba sa volá Bali bruško. Nie je nič lepšie stráviť „romantický“ víkend s novo objaveným mužom s hlavou v záchode. Nikdy som sa necítila tak ponížená. Dva dni ako z hororového filmu. Našťastie sa zachoval ako pravý chlap, ukázal noblesu a zodpovednosť. Jednoznačne to bola skúška našej čerstvej známosti a pre mňa bolo úplnou novinkou „byť chorá so štýlom“. Nikdy som sa touto témou dovtedy nezaoberala.

Koniec koncov nemáme na to žiadny vplyv. Všetky sme ľudské bytosti a keď sa snažíme byť dokonalé v mužských očiach, ukázanie ľudskosti prinesie do vzťahu viac hodnoty. Ako sa rozvinul náš vzťah po tomto víkende? Zotavenie a strávenie situácie mu trvalo niekoľko dní. Po nejakom čase sme sa opäť stretli, lebo ako priznal: „Teraz to už môže byť len lepšie.“

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.