Sugar Advisor: Ako udržať SugarDating vzťah zaujímavým?

Ako udržať SugarDating vzťah zaujímavým?

Po nejakom čase kúpaní sa vo finančnej slobode s partnerom, ktorý vám poskytuje úžasné zážitky, môže dôjsť nielen k intelektuálnej stagnácii. Je medzi vami príťažlivosť a energia, ale viete chodiť na večere do mesta sedemkrát v týždni? Ak nie ste typ domácej paničky a momentálne necestujete, musíte si svoj spoločný čas okoreniť. Naňho to zapôsobí, vy budete objavovať a necháte priestor čerstvej energii vstúpiť do vášho vzťahu. Existuje veľa nekonvenčných aktivít pre páry, ktoré sú otvorené novým dobrodružstvám:

  1. Pôžitkárske párty. Je veľa komunít pre páry, ktoré chcú spolu rozvíjať svoje záujmy. Keďže ste SugarBabe, vašou úlohou je byť zabávačom. Musíte stimulovať mužské zmysly v každom smere. Jedným zo zaujímavých konceptov sú eventy organizované komunitou s názvom „Killing Kittens“. Ide o párty po celom svete, kde sa ženy a muži stretávajú na luxusných miestach, aby si naplnili ich sociálne a sexuálne túžby. Uisťujem vás, že to okorení váš vzťah. Kombinácia cestovania a stretávania ľudí s podobnými záujmami inšpiruje vás a vášho partnera. Fakt: počas párty musí každý nosiť masku. 
  1. Erotické skice. Veľmi úspešní ľudia majú vzťah s umením. Môže ísť o navštevovanie výstav, aukcií alebo vystavovanie kúskov umenia na svoje vlastné steny. Všetci to poznáme. Je veľa talentovaných ľudí, ktorí buď nevedia o svojich schopnostiach alebo nemajú čas ich rozvíjať. Nehovorím, že sa vy a váš SugarDaddy stanete profesionálnymi maliarmi. Ale myslím si, že zúčastnenie sa na akcii, kde sa tvoria skice, je zaujímavá skúsenosť. Stretnutia zahŕňajú skupinu ľudí kresliacu osobu alebo pár v krátkych časových intervaloch. Je to skvelý nápad, keď chcete byť kreatívny/a a cítiť umeleckú atmosféru. Párom odporúčam najmä „erotické skice“, kde kreslíte iný pár v sexuálnych polohách. Naturalizmus je mi blízky.
  1. Shibari. Čo to je? Je to japonská umelecká forma zviazania povrazom. Zahŕňa to vytváranie geometrických vzorov a tvarov s povrazom, ktoré je krásne v kontraste s prirodzenými krivkami ľudského tela. Podujatia, kde sa môžete toto umenie naučiť, sú výbornou zábavou pre páry, ktoré chcú povzniesť ich sexualitu alebo BDSM znalosti. Zvlášť u mužov to stimuluje mužnosť, keď vie, ako zviazať ženu a poskytnúť jej radosť a pôžitok. Uisťujem vás, že bude potešený!
  1. Stále je tu možnosť otvoreného vzťahu. Avšak to si vyžaduje otvorenosť, úprimnosť a dôveru. Nechanie partnera užívať si šarm iných žien môže byť bolestivé. Všetko závisí od vášho vzťahu. Ak máte dostatočne otvorenú myseľ a chcete byť najzaujímavejšou ženou v jeho živote, nechajte ho mať intímne schôdzky s rôznymi ženami. Uisťujem vás, že ocení vaše snahy a dáva vám celý svet. Ak je otvorený vzťah príliš veľa, stále je tu možnosť trojky na vzplanutie žiadostivosti.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku a SugarDaters Snapchatu.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.