Sugar Advisor: Bezpečnosť na prvom mieste pre gentlemanov

Bezpečnosť na prvom mieste pre gentlemanov 

Bezpečnosť a dôvera musia byť priorita ako v dámskej tak aj v pánskej verzii SugarDatingu. Ako som minule spomenula, ženy vedia byť brutálne vo využívaní svojich predností (tvár bábiky alebo atraktívne telo) na oklamanie dôverčivých mužov, ktorí si niekoho hľadajú. Zdá sa, že sa ľahšie chytia do pasce skúsených podvodníčok. „Ako by nám ženy mohli ublížiť? My sme tí, ktorí podvádzajú a sú ľahkomyseľní, ony sú tie emočné a oddané,“ možno si pomyslíte. Napriek tomu by ste boli prekvapení, ako isté profily a zopár provokatívnych fotiek môžu zmeniť muža na bezbranného chlapca. Veľké množstvo žien, ktoré sú finančne zúfalé a voči chlapom chovajú zlosť, klame naivných gentlemanov. Takže ako si všimnúť pascu v dokonalo pôsobiacom ženskom profile?   

  1. Predtým, než investujete čas, úsilie a energiu, uistite sa, že máte niečo, čoho sa môžete pridržať. Môže to byť emailová adresa, telefónne číslo alebo profil na sociálnej sieti. Majte istotu, že osoba, ktorú kontaktujete, naozaj existuje a nie je to postava vytvorená človekom sediacom za druhým koncom obrazovky.
  1. Nepíšte si cez internet príliš dlho. Namiesto toho, aby ste venovali svoj čas a energiu online komunikácii, navrhnite reálne stretnutie. To vám ušetrí úsilie a budete okamžite vedieť, či je to tá správna osoba pre vás. 
  1. Nepoužívajte email, ktorý môže odhaliť vašu pracovnú doménu alebo údaje o vašom zamestnaní. Chráňte svoju identitu. Naozaj mi verte, ak nechcete dostávať podozrivé správy alebo hovory spôsobené vašou hlúposťou.
  1. Profily podvodníkov po istom čase zmiznú a neskôr sa objavia ako nové. To je spôsobené nahláseniami už oklamaných mužov, ktoré vyústia do vymazania profilu. Takže sledujte profil vašej potenciálnej SugarBabe a ak zrazu zmizne, pravdepodobne ste mali do činenia s podvodníčkou. 
  1. Podvodníka možno spoznať tým, že má iba jednu fotku. Je dôležité vidieť osobu v rôznych prostrediach. Uistite sa, že ide o tú istú osobu. Na beztvarých fotkách môže byť niekoľko rôznych ľudí, aby profil pôsobil realistickejšie.
  1. Nechyťte sa do pasce poslania peňazí zúfalej zlatokopke za výmenu za provokatívne fotky alebo videá. Nechcete jej umožniť, aby skontrolovala vašu banku, polohu či číslo účtu.
  1. Keď ste si už prešli celým týmto procesom a chystáte sa stretnúť s vašou vyvolenou, majte istotu, že máte rovnaké očakávania. Ľudia hľadajú rôzne vzťahy a je dôležité, aby bola vaša dohoda vzájomne prospešná.
  1. Netlačte ženu do ničoho, na čo nereaguje s otvorenosťou alebo entuziazmom. Dbajte na to, aby sa cítila komfortne, dajte jej priestor a nechajte ju slobodne sa rozhodnúť, či chce byť s vami vo vzťahu.
  1. Pozor na zlatokopky! Týmto ženám ide o čisto transakčný vzťah. Sústredia sa vaše financie a vašu kariéru. Nepovažujú vás za potenciálneho partnera alebo osobu, s ktorou možno vybudovať zaujímavý vzťah. Chcú z vás vycicať peniaze za výmenu iba za sexuálne služby alebo spoločnosť „zúfalej bábiky“.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Vstúpte do sveta SugarDaters