Sugar Advisor: Podstata SugarDatingu

Podstata SugarDatingu 

Žijeme vo svete predsudkov. Ľudia neobjavujú nové veci, pretože sa boja odsúdenia a odmietnutia. Radi sa podriaďujeme názorom ostatných, pretože pocit inakosti môže byť na vlastnej koži celkom bolestivý. To platí aj pre SugarDating.

Veľa mužov a žien sa o tému, ktorá vyvoláva tak veľa kontroverzie, zaujíma. Radi by to vyskúšali, ale boja sa. Nevedia, kde začať. Nevedia, ako to presne funguje. Sú zvedaví, ale aj zmätení. Je ťažké odmietnuť všetky konvencie a povedať: „Idem do toho.“ Čo na to povedia moji kamaráti? Aký vplyv bude mať toto rozhodnutie na môj život?

Vstup na nové územia môže byť ťažký, takže by ste dopredu mali poznať niekoľko faktov. Je dobré dozvedieť sa čo najviac o záležitosti pred tým, než sa do toho rozhodnete ísť. Ktoré dôležité veci o SugarDatingu je dobré vedieť?

Dúfam, že rozptýlim nejaké pochybnosti:

  • Základ a účel SugarDaters® webu je budovanie vzťahov na základe rešpektu, dôvery a túžby rásť po boku toho druhého.
  • Naša komunita pozostáva zo zvedavých, mysľou otvorených a niekedy mierne dezorientovaných ľudí. Zmätenie pramení z nedostatku vedomostí. Preto chceme čo najlepšie vzdelávať používateľov o SugarDatingu.
  • Je pre nás dôležité propagovať skutočné dlho-trvajúce vzťahy a nie dohodnuté transakcie.
  • Cukrový vzťah by mal byť založený na vzájomných výhodách, zábave a objavovaní toho, čo život ponúka, či už ide o spoločné trávenie kvalitného času, cestovanie či rozvíjanie vášní.
  • Vo veľa prípadoch láka mladšieho partnera práve finančná podpora. Nie je na tom nič nezvyčajné, keďže je to podobné vzťahom, v ktorých manžel podporuje svoju oddanú manželku. SugarBabe je lojálna a verná tak ako manželka s tým rozdielom, že tam nie je žiadny nátlak o spoločnej budúcnosti.
  • Spoznávanie nových ľudí, ktorí majú podobné preferencie, je inšpirujúce a otvára nové horizonty.
  • Overovanie používateľov na webe poskytuje pocit bezpečnosti a spoľahlivosti.
  • SugarDaters® podporuje priamu komunikáciu o očakávaniach, potrebách a túžbach obidvoch strán.

V tomto prostredí sa môžu obidve pohlavia stretnúť s nedostatkom rešpektu, sexuálnym tlakom či inými sklamaniami. Preto je dôležité nikdy sa neodovzdať niekomu, kto nerozumie konceptu SugarDatingu a správa sa k ostatným zle. Začiatky sú ťažké, ale časom sa naučíte rozoznávať ľudí, ktorí vás neberú seriózne. Po tom, ako spoznáte tento mechanizmus a budete stáť za vašimi očakávaniami, spoznáte vzácnych ľudí. Nestrácajte nádej, pretože SugarDaddy alebo SugarBabe vašich snov môže čakať za rohom. Motivácia, držanie sa vašich princípov a rešpektovanie ostatných môže vyústiť do krásneho, dlho-trvajúceho vzťahu.

Dúfam, že som vám zjednodušila voľbu životného chodníka a rozptýlila vaše pochybnosti o nezvyčajných vzťahoch, ktoré na našej stránke propagujeme.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Kedykoľvek ste vítaný/á napísať e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com alebo poslať správu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.

Vstúpte do sveta SugarDaters