Sugar Advisor: Takto vidím svoju budúcnosť

Takto vidím svoju budúcnosť

Keď sa ma ľudia pýtajú, ako dlho plánujem robiť SugarDating, odpovedám: „Je to dočasné.“ Veľa ľudí sa zaujíma, či v tom existuje nejaký limit a ak sa raz stanete SugarBabe, či ňou ostanete navždy. Ako som už v minulosti spomínala, niektorí si myslia, že prestanete byť atraktívnou SugarBabe hneď, ako prekročíte magickú hranicu 30-tky. Blbosť. SugarDating môžete robiť celý život. Otázka je, či tento životný štýl prináša rovnaké benefity aj po určitom čase. Nehovorím iba o peniazoch – budú nové skúsenosti, cestovanie a ľudia rovnako uspokojujúce ako na začiatku? Alebo môžete zo SugarDatingu vyrásť?

Samozrejme! Tvrdenie, že SugarDating je len dočasný, je očividné, ale nie pre každého. Niektoré ženy sa rozhodnú ponoriť sa do pohodlného života SugarDatingu na tak dlho, ako je to možné. To však nie je pre mňa.  Vždy som vedela, že SugarDating je pre mňa dobrodružstvo a nekonvenčný zážitok iba na istý čas. Toto prostredie prináša do môjho života podstatu, rozvoj a príležitosti. Písanie o mojich skúsenostiach je len dôkazom toho, ako veľa som sa naučila a koľko toho ešte musím objaviť!

Každodenná komunikácia s inými SugarBabes a SugarDaddies mi dodáva veľa energie a potešenia. Aby som však bola úprimná, v budúcnosti sa vidím, ako sedím pri postieľke môjho dieťaťa a čítam môj Sugar Advisor blog. Usmievam sa. Nikdy by som nebola mojim deťom takou skúsenou sprievodkyňou, ak by som v minulosti nestretla mojich mentorov, t.j. SugarDaddies. Okrem iných vecí mi ukázali, ako sa postarať a podporovať inú osobu. Naučila som sa veľa zručností, ktoré by som sa v škole nenaučila – od biznisu až po spálňu. Pomohli mi bojovať s neistotou a s budovaním môjho sebavedomia.

Toto obdobie môjho života určite patrí k tým najúspešnejším. Čerstvosť, objavovanie sveta a učenie sa od skúsenejších, úspešných mužov je bonusom v mojom každodennom živote. Niekde hlboko vo mne si myslím, že by to mala vyskúšať každá žena! Byť cenená, rozmaznávaná a odvážna.

Je to malá prestávka pred skokom do dospelosti, rodiny a práce na plný úväzok. Oddych a oslava mladosti v spoločnosti cenného partnera. Samozrejme, nikoho nenútim! Táto moja životná fáza bude trvať o dosť dlhšie, pretože cítim, že kariérne rastiem. Tak dlho, ako budem rozvíjať svoje vášne, budem pokračovať v tomto dobrodružstve. Ak vám však vaše vedomie hovorí, že je načase skončiť so SugarDatingom, spravte tak! A to aj keď vaša sociálna a finančná situácia nie je najlepšia. Vždy existuje ten správny moment pohnúť sa ďalej, aby ste otvorili novú kapitolu vášho života, či už ide o biznis, štúdium alebo usadenie sa.

Veľa ľudí uprednostní tradicionalizmus, aj keď vyskúšalo SugarDating. To je skvelé! Všetci si vyberáme svoje vlastné komplikované životné chodníčky, aby sme dosiahli náš vytúžený cieľ.

Pozývam vás, aby ste mi poslali všetky vaše otázky a návrhy na moju stránku na Facebooku! Vďaka ním budeme môcť vytvoriť úprimné Q&A.

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Kedykoľvek ste vítaný/á napísať e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com alebo poslať správu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.