Sugar Advisor: Letný cukor

Letný cukor 

Vytúžený čas konečne prišiel. Leto! Kombinácia ružového vína, bohémskych šiat a leňošenia. Váš sociálny kalendár však praská vo švíkoch! Pikniky, festivaly, luxusné večere vonku. More nevyhnutných doplnkov ako slnečné okuliare Gucci, opaľovací krém na vašu pokožku a neoddeliteľný pohár šampanského vo vašich rukách. Leto je čas osláv! A ako sa oslavuje vo svete SugarDatingu? Pokračujte v čítaní a dozviete sa. 😉

Vzhľad

Pre všetky SugarBabes, ktoré sledujú módne trendy: celé leto budú dominovať plátenné materiály. Táto látka je vzdušná a často v zemitých farbách, čo je na leto ako stvorené. Môžete si vybrať zo šiat s kvetinovou potlačou, balónových rukávov či transparentných pršiplášťov skombinovaných so sieťovanými taškami. Tento rok sú taktiež veľmi in horčicové a pastelové farby. Nezabudnite ani na čipku, ktorá je „must have“ pre všetky nezbedné grilovačky.  Silný make-up je pasé. Táto sezóna je o prirodzenosti a jednoduchosti. Zvoľte nedbalý účes doplňujúci vašu opálenú tvár a trochu highlighteru.

Medzi SugarDaddies vyhráva jednofarebný look. Čo poviete na kompletne biely outfit dokonalo ladiaci s čerstvým opálením? Ženy jednoducho obdivujú hnedé členky v pánskych mokasínach. Dobrou voľbou sú tiež zvislé pásiky, najmä na teniskách typu Gucci.

Postoj

Váš postoj voči letnej zábave by mal byť spontánny a otvorený. Spoznávanie nových ľudí je spojené s rozhovormi, zvedavosťou a úprimnosťou. Väčšina priateľstiev vzniká v čase leta, keď sú ľudia pozitívne nabití energiou. Kto by si nechcel budovať sieť v exotických podmienkach?
Nehrajte sa na divu. Buďte skromná, zdvorilá a predovšetkým vďačná. Ďakujte svojmu SugarDaddymu za všetko, ukážte mu, že si ceníte jeho snahu. Prevezmite iniciatívu a zaplaťte účet. Verte mi, bude ho to inšpirovať. Žena, ktorá pozná hodnotu peňazí, je skutočne prémiová. Nehrajte, že ste k niečomu oprávnená, koniec koncov ste predsa jeho hosťom.

Vzťahy

Práve na jar a v lete začínajú muži loviť. Hľadajú mladú, spontánnu a vernú spoločnosť do exotických destinácií. Veľa webov je plných ideálnych „dievčat na cestovanie“. Všetko však závisí od mužových ambícií. Typická letná romanca je pohodlná a jednoduchá dohoda so vzájomnými výhodami. Nevydrží dlho, ale naplní obe strany pozitívnym životom a sexuálnou energiou. Ktorá z nás by sa nerada opaľovala na jachte svojho SugarDaddyho?

Predĺženie vašej prázdninovej romance môže byť silené, keď sa potrebujete vrátiť späť do šedej reality. Vzťah na diaľku alebo prispôsobovanie sa dvom odlišným životným štýlom môže byť skutočnou skúškou vášho prepojenia. Avšak leto je vždy aspoň v nejakej časti sveta, a preto by oddychový výlet nemal byť problém.

Na záver si dovolím použiť môj obľúbený citát Nicholasa Sparksa o letných romanciach:

„Letné romance končia z rôznych dôvodov. Ale majú niečo spoločné. Sú ako padajúce hviezdy – sú veľkolepým momentom svetla na nebi, letmým zábleskom večnosti. A bleskovo zmiznú.“

S láskou,

Vaša Sugar Advisor

Kedykoľvek ste vítaný/á napísať  e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com alebo poslať správu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dajte nám palec hore na Sugar Advisor na Facebooku a nezabudnite sa s nami spojiť prostredníctvom Facebooku.

Tu nájdete originálnu verziu článku v angličtine.