SucreBen: Ako sa SugarDaddies vyrovnávajú so starnutím? 

SugarDaddies sú symbolom skúseností a inteligencie. Avšak v 40tke nie všetci vedia, ktorým smerom sa vo svojom sentimentálnom živote uberať. Zatiaľ čo SugarDating pre niektorých znamená len zábavu, pre iných je skutočnou životnou lekciou, ktorá sa zvyčajne odohrá po rozvode vo veku, keď sú ich osobné hodnoty spochybňované. Čaro SugarDatingu spočíva v období, v ktorom k nemu dôjde: čas, kedy SugarBabes (ženy na konci svojho dospievania) stretnú SugarDaddies (muži na začiatku obdobia svojej „emočnej prestavby“). V 40tke (alebo aj vo vyššom veku) začnú niektorí muži považovať vzdelané, krásne dievčatá za ich vlastné dcéry. Potom sa vžijú do role poradcu a ochrancu. Podporujú ich. Stanú sa ich SugarDaddies.

Ja osobne som trávil čas so SugarBabes, ktoré boli dosť vzdialené od tejto predstavy dokonalých žien. Po veľa rokoch míňania energie a času na snahu dostať sa do stabilného vzťahu, som sa cítil stratený. SugarBabes sa neustále menia. Chcú testovať svoju psychickú odolnosť. Chcú zažiť nové sexuálne skúsenosti. Po prejdení si rôznymi fázami som zrazu ničomu nerozumel. Uviazol som v jednostrannom vzťahu s niekým, kto túžil po niečom úplne inom ako ja sám.

Myslím, že by bolo dobré, keby sa SugarDaddies sami seba pýtali na ich vlastné predstavy o láske, vzťahoch a mladosti. Taktiež odporúčam, aby si SugarDaddies prečítali knihy ako „Päťdesiat odtieňov sivej“, aby lepšie porozumeli všestrannosti. Zároveň by SugarDaddies mali čo najlepšie vedieť špecifikovať svoje povahy vo vzťahu – sú dominantní alebo submisívni? To je dôležité preto, aby mohli čo najpresnejšie a najlepšie identifikovať svoje očakávania.

SucreBen je používateľ webu SugarDaters.

Všeobecné podnety alebo otázky do SugarDaters Q&A posielajte na email ema@sugardaters.sk.

Samozrejme nás sledujte aj na Facebooku.